TC Kimlik No
Şifre

Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu

05/05/2015 18:02

7-16 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da yeniden Başkan adaylığını koyan Başkanımız Recep Bölükbaşı, Divan Başkanlık Kurulu’na Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulları’nın asil ve yedek listelerini sundu.

Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu

Başkanımız Recep Bölükbaşı listesini Divan Başkanlık Kurulu’na teslim ederken yaptığı açıklamada genel kurulda aday olan başkanlara ve listelerinde yer alan üyelere başarılar diledi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı şu konuşmayı yaptı;

“Bursaspor’umuz çok büyük bir camia. Bugün bir arkadaşımız bir nedenden dolayı adaylıktan çekildi. Daha önceden Bursaspor’a katkılar sağlayan Murat Yanıklar arkadaşımız ile sürekli görüştük. Ancak dilekçeleri verdikten sonra kendi ismi üzerinde Genel Kurul’da rahatsızlık olabilir düşüncesiyle adaylığını geri çekti. Genel Kurul yapıldıktan sonra Bursaspor’da herhangi bir kaos olmaması adına kendisi bizi de aradı. Diğer başkan adaylarını da aramış. Öncelikle ben kendisini kutluyorum. Bizlere danıştığı için. Akabinde de kendisinin Bursaspor’un Genel Kurulu’ndan sonra kaosa girmemesi için yapmış olduğu bu davranıştan dolayı kendisini tebrik ediyorum. Duyarlı bir davranış. Bizim için önemli olan Bursaspor’a katkı sağlayacak olan arkadaşlarımızın hepsinin ille de yönetim listelerinde olması gerekmiyor. Seçimi kim kazanır bilinmez. Benim içinde geçerli. Bursaspor’a yardımcı olacak çalışmalarda lütfen birbirimize destek verelim. İnşallah bu aday topluluğu ile bundan sonraki genel kurullarda çok daha güzel seçimlere gideriz. Sonuçta Bursaspor’un kazanacağı bir genel kurul olacak. Gerçekten bir yıl önce Divan Başkanlık Kurulu’na dilekçemi getirdiğimde çok heyecanlıydım. Bugün de aynı heyecanı yaşıyorum. Tesadüfen yine aynı renk oy pusulası bana geldi. Önceki dönemdeki arkadaşlarım ile zor bir döneme soyunmuştuk. Hepsinden Allah razı olsun. Hepsiyle güzel çalışmalar yaptık. Bursaspor’u iyi bir noktaya getirdiğimizi düşünüyorum. Tesisler yönünden çalışmalarımız oldu. Bir kısmını yaptık bir kısmı daha bekliyor. Bir yıl içerisinde yaptıklarımız takdire şayan. Bu yönden geçmiş yönetimime teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte olmaya devam edeceğim. Yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile haftalar önceden oturduk konuştuk. Kimseye bir açıklama yapmadık. Şuanda oluşturduğumuz yönetim kurulu arkadaşlarımız Bursa’yı ve Bursaspor çok seven başarılı iş adamları. Bursaspor’a çok bağlı insanlar olduklarını göreceksiniz.

OKYANUSU GEÇTİK DERENİN BAŞINDAYIZ

Yoklukta güzel işler yaptık. Okyanusu geçtik, derenin sonundayız. Yeni dönemde genel kurulun teveccühünü alırsak yarım kalan işlerimiz var. Zaten sportif başarıyla ilgili de Bursa’mızın ve camiamızın hırslı olduğunu biliyoruz. Ben de hırslı bir insanım. Bursaspor’un çok daha ileriye gidebilmesi için adaylığımı açıklamıştım. Yönetim Kurulu’ndan alacağım güç ile inanıyorum ki Bursaspor’un marka değerini arttıracağız, hem de özlediğimiz bu sezonkinden daha başarılı çalışmalar yapıp, kurumsal anlamda atak yaptıracağımız bir dönem olacak. Geçen Genel Kurul’da söz verdiğimiz herşeyi yaptık. Olması gerekenin daha üstünde bir Bursaspor izlettirmek istiyoruz. Diğer Başkan adaylarımıza ve listesindeki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu nasip kısmet işi. Biz gerçekten İbrahim Başkanımızı rahmetle anıyoruz. Ondan öğrendiğimiz deneyimler o dönemde çıraklıktı. Bu dönem biraz kalfalık dönemimiz oldu. Allah izin verirse çok değerli yönetici arkadaşlarımız var. Sanayi de de çok başarılı arkadaşlarımız ile beraber biz koşacağız. Bursaspor için hayırlıysa göreve gelelim. Eğer hayırlı değilse gelmeyelim. Tüm adaylarımıza Bursaspor’a gösterdikleri katılım ile ilgili teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

KADİR AMCAMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Başkanımız Recep Bölükbaşı sözlerini Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’nı bırakacak Kadir Şankaya’ya teşekkür ile tamamladı. Başkanımız Recep Bölükbaşı, “Haftalar önce Kadir Şankaya ağabeyimiz aday olmayacağını açıkladı. Dolu dolu Bursa’ya hizmet eden, Bursa’nın sporuna çok fayda sağlayan bir ağabeyimiz. Hem başkanlık hem de yöneticilik yaptı. Son dönemde de Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı yaptı. Çok başarılı oldu. Bursaspor buralara kadar geldiyse onların çok büyük katkıları vardır. Kendisine ben bundan sonra hayatında sağlık, mutluluk diliyorum. Bursaspor’a yapmış olduğu katkılar için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  

 

BAŞKAN ADAYI RECEP BÖLÜKBAŞI

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

ASİL

YEDEK

1.HASAN GÜLAYAN (1079)          

1. KEMAL KİREVETÖZEN (2365)

2. NİHAT SAPAN (2614)

2. RECEP TURGUT (4185)

3. MUSTAFA ORAN (3917)

3. ERKAN AYDEMİR (8657)

4. KEMAL GÜLER (3933)

4. AHMET ZINGIR (2087)

5. NECMETTİN KOCAMAN (4195)

5. CAN AKÇAY (8405)

6. NEJAT ÇÖLEK (3829)

6. ORHAN TORUN (4334)

7. ALİ TURAN (2200)

7. SEZAYİ ÇELİK (6944)

8. FARUK BAKGÖR (4565)

8. ZEKİ ÖZTÜRK (1858)

9. OSMAN MALAKÇI (2892)

9. HAYRETTİN GÜLGÜLER (4867)

10. HALİL ÖZYÜREK (7399)

10. FEVZİNUR DÜNDAR (6055)

11. KONUR ALP YEŞİL (4950)

11. AYHAN NALBANT (3862)

12. AHMET BOZDEMİR (6446)

12. ABDÜLKADİR KARGILI (2061)

13. AHMET ERASLAN (8344)

13. ERKAN ZORBA (3156)

14. MUSTAFA VARDAR (8489)

14. ERTUĞRUL YAVUZ (2414)

 

15.YAŞAR BAYAN (6084)

 

DENETLEME KURULU

ASİL

YEDEK

1. KANER YAVUZ (5279) 

1. ALİ ERGÜN (5516)

2. ERSİN BİRNİCAN (4167)

2. MUHTEREM ÇAKIR (6106)

3. ERSAN KAYABAŞ (4070)

3. İSMAİL BOZKAYA (3348)

 

DİSİPLİN KURULU

ASİL

YEDEK

1. ALPER TUNGA ÇEVİK (5599)

1. M.TAYFUN GÜNDOĞDU (7360)

2. MUSTAFA ŞENYURT (4972)

2. ÖZGEN KARADAYI (4152)

3. ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER (4515)

3. ERCAN KORKMAZ (4976)

 

 


Etiketler : ,
  • Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu
  • Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu
  • Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu
  • Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu
  • Başkanımız Recep Bölükbaşı Listesini Divan'a Sundu