TC Kimlik No
Şifre

Çim Topunda 6 Madalya!

08/04/2015 14:33

Bocce takımımız, hafta sonunda Antalya Belek’te yapılan Türkiye Çim Topu Şampiyonası’nda mücadele etti.

Çim Topunda 6 Madalya!

Antrenörümüz Ahmet Yaratılmış ve sporcularımız Ömer Sarı, Emine Dursun, Adem Keskin, Gözden Özgün ve Onur Yılmaz müsabakalar sonucunda kulübümüze 6 madalya getirdiler.

Bocce Antrenörümüz Ahmet Yaratılmış ve sporcularımız Ömer Sarı, Emine Dursun ve Adem Keskin, kupa ve madalyaları ile birlikte Özlüce Tesislerimizde Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın misafiri oldular.

Başkanımız Recep Bölükbaşı, Türkiye şampiyonluğu ve çeşitli dereceler elde eden sporcularımızı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi ; “ Bocce takımımız birkaç yıldan beri başarılarını sürdürüyor. Bu başarılar Bursaspor camiası için gurur verici bir olay. Bocce’de 16 sporcumuz var. Aranızdan 8 tanesi milli sporcu. Hep başarı isteyen bir camiamız var. Bundan sonraki dönemde başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Amatör  Şubeler Koordinatörümüz Erhan Başoğlu yaptığı açıklamada, “Bocce branşında bu başarıyı Bursaspor’a yaşatan başta antrenörümüz Ahmet Yaratılmış ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Daha büyük başarıları da sizlerden bekliyoruz. Tüm imkanlarımız ile yanınıza olacağımızı beyan ediyoruz. İyi ki varsınız, bundan sonra daha fazla madalyalarla buraya gelmenizi bekliyoruz” dedi.

Bocce antrenörümüz Ahmet Yaratılmış ise yaptığı açıklamada bu sezon toplam 8 sporcularını Mili takıma gönderdiklerini belirtti. Yaratılmış, “Bursaspor gibi kulüpte antrenörlük yapmak bizleri gerçekten onure ediyor. Aynı zamanda Federasyon’da Milli takım eğitim komisyonu üyesiyim. Takım halinde 1.ligde ilk defa 16 takım arasında 4.olarak play-offlara kaldık. Sporcularımızın daha önceki dönemlerde de Türkiye Şampiyonlukları oldu. Volo dalında Emine Dursun arkadaşımız Türkiye 2.si olmuştu. Tesis eksikliğimiz vardı ama sağolsunlar Büyükşehir Belediyemiz, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü kapalı bir tesis yapıyorlar. Kapalı tesisimiz olduğu zaman inanıyorum ki daha iyi derecelere imza atacağız.  Bu spora destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bursaspor’un sporcusu ve antrenörü olmak bizim için gurur” dedi.

Çim topu tek erkeklerde şampiyonluğa uzanan Ömer Sarı ise “ Başarımızda en büyük etken, hocamız ve sizlerin destekleridir. Bizim size verebileceğimiz en büyük şey çalışmak ve çalışmamızın karşılığını size gösterebilmek. Bizim hedefimiz hem Bursaspor forması altında başarılı olmak hem de milli takımlarda sürekli yer alabilmek” dedi.     

Çim topu müsabakalarında takımımızın almış olduğu dereceler ise şöyle;

Tek Erkekler Müsabaka Sonuçları

Türkiye 1.si  Ömer Sarı

Tek Bayanlar Müsabaka Sonuçları

Türkiye 1.si Gözde Özgün

Türkiye 2.si Emine Dursun

Çift Bayanlar Müsabaka Sonuçları

Türkiye 2.liği Gözde Özgün – Emine Dursun

Üçler Müsabakaları

Türkiye 2.Liği Ahmet Yaratılmış, Ömer Sarı, Emine Dursun

Türkiye 3.Lüğü Adem Keskin, Gözde Özgün, Onur Yılmaz 


Etiketler :
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!
 • Çim Topunda 6 Madalya!