TC Kimlik No
Şifre

Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret

10/02/2015 17:18

Divan Başkanlık Kurulumuz, Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a ziyarette bulundu.

Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Kentimizin yeni Emniyet Müdürü Selami Yıldız ‘ı makamında Divan Başkanlık Kurulumuz ziyaret etti. Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya, Divan Başkanlık Kurulu 2. Başkanımız Burhan Vatan ve Divan Başkanlık Kurulu Üyemiz Galip Sakder ile birlikte Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Tanışma ve selamlaşmanın ardından konuşan Divan Başkanlık Kurulu Başkanmız Kadir Şankaya, Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti. Bursaspor Kulübü olarak her zaman Yıldız’ın yanında olacaklarını belirten Şankaya, kendilerine ne zaman ihtiyaçları olursa hizmete hazır olduklarını da dile getirdi. Şankaya konuşmasının sonunda espirili bir dille en yakışıklı ve en genç emniyet müdürünün de Selami Yıldız olduğunu söyledi.

 

Selami Yıldız: “Bayrağı Yukarıya Çekeceğiz”

Kadir Şankaya’nın Bursa’da ki varlığını ve sivil toplum liderliğinin yüksek seviyede olduğunu bildiğini dile getiren Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Kadir Şankaya ve ekibinin destek vermesinin Emniyet Teşkilatı için çok önemli olduğunu dile getirdi. Yıldız, “Emniyet Teşkilatı, spor kulüplerinden, sivil toplum alanlarından destek alarak vatandaşa daha iyi hizmet sağlar. İnşallah bizde Bursa’mıza bizden önce burada bulunanların verdiği hizmetten daha fazlasını katarak, bayrağı daha yukarıya çekeceğiz. Bursa’daki vatandaşlarımızın iyiliği ve güvenliği için 24 saat çalışmaya devam edeceğiz” dedi


Etiketler : Genel,
  • Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulumuzdan Ziyaret