TC Kimlik No
Şifre

Filenin Timsahlarına Takviye

29/01/2015 15:49

3.Lig’de mücadele eden Bayan Voleybol takımımız kadrosuna Pelin Ceylan’ı kattı.

Filenin Timsahlarına Takviye

Voleybol 3.Ligi’nde mücadele eden Filenin Timsahları, kadrosunu Düzce 1907 Doraspor’dan 1992 doğumlu pasör Pelin Ceylan ile güçlendirdi.

Bursaspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Pelin Ceylan şunları söyledi; “13 yıl önce ailemin desteğiyle voleybola başladım. Ben eski takımımda yaşadığım kötü bir olaydan sonra oradan ayrıldım. Hatta voleybolu bırakmayı bile düşündüm. Bursaspor’dan Burhan Zümrüttaş hocamız bana teklif getirdi. Bursaspor gibi köklü bir kulüpten, büyük bir camiadan teklif gelince ailemle birlikte buraya gelmeye karar verdik. Buraya transfer oldum. Burada arkadaşlık çok güzel, takım çok iyi. Bursaspor’a geldiğim için çok mutluyum. Takımımızın kadrosu 2.lige çıkacak kalitede bir kadro, bir sakatlık veya başka bir sıkıntı olmadığı takdirde hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum.”

Voleybol Şube Sorumlumuz Gültekin Kavak ise Pelin Ceylan’ın transfer ile ilgili şunları söyledi; “Tecrübeli bir pasöre ihtiyacımız vardı. Ezgi’nin sakatlığı hala devam ediyor. Hedefimiz olan 2. lige gidebilmek için bu transferi yapmamız gerekiyordu. Pelin Ceylan’ında kariyerini biliyorduk. İhtiyacımız olan bölge için iyi bir transfer yaptığımızı düşünüyorum. Kısa sürede takıma uyum sağladı. İyi ve çalışkan bir oyuncu. Maçımıza kadar 15 günlük bir süremiz daha var. Pelin’in takıma daha fazla alışması için iyi bir süre. Bu arada birkaç hazırlık maçıda yaparsak kendisi takıma daha faydalı hale gelecektir. Takımımıza play off ve finallerde çok katkı sağlayacağına inanıyoruz. Bir oyuncu daha kadromuza katmayı düşünüyoruz. Transfer dönemi 31 Ocak’ta bitiyor, az bir süremiz kaldı bu yüzden uygun bir 4 numara bulursak kadromuza katmayı düşünüyoruz.” 


Etiketler : Genel
  • Filenin Timsahlarına Takviye
  • Filenin Timsahlarına Takviye
  • Filenin Timsahlarına Takviye
  • Filenin Timsahlarına Takviye