TC Kimlik No
Şifre

Şemsettin Baş; ‘’Pazar günü taraftarlarımızı salona bekliyoruz’’

16/01/2015 15:56

Basketbol 3.Lig B Grubu’nda Pazar günü Trakya Üniversitesi Meriçspor’u konuk edecek olan Potanın Timsahları, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Şemsettin Baş; ‘’Pazar günü taraftarlarımızı salona bekliyoruz’’

Sezonun ikinci yarısında  Aykut Karçığı ve İlker Tunalı’yı kadrosuna katan Potanın Timsahları,  Faik Can Nurkan ve Alp Er Tunga Gör ile yollarını ayırdı. 

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, Bostanlıspor karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını ve hedeflerinin ligin ikinci yarısındaki tüm maçları kazanarak son 4 takım arasına kalmak olduğunu belirtti.

Şemsettin Baş şu açıklamayı yaptı;

“Sezona geç başlamamız nedeniyle ligin ilk yarısında istemediğimiz kötü mağlubiyetler aldık. Geçtiğimiz hafta çok zor şartlarda ligin bütçeli ve tecrübeli takımlarında biriyle deplasmanda çok zor bir maç oynadık ve kazandık. Bu galibiyetin değerli olması için diğer maçlarımızı da kazanmak zorundayız. Hedefimiz 11’de 11. İnşallah bunu başarabilirsek grubumuzu ilk 2 içeresinde  bitirip, ondan sonra rakibimizi kendimiz seçip, son 4’e kalmak istiyoruz.

Yaz idmanı yapmadığımız için fizik kondisyonumuz yeni yeni oturmaya başladı. Yeni transferlerimiz de aramıza katıldılar. Onlarında takıma adapte olmasıyla çok daha iyi takım olacağımızı düşünüyorum. Bostanlıspor maçını kazandık ama %40’ın altında hücum edebildik. Bunun üzerine çıktığımız taktirde çok daha iyi takım olabileceğimizi düşünüyorum. Pazar günü saat:16:00’da Bursa Atatürk Spor Salonu’nda oynayacağımız müsabakaya tüm taraftarlarımızı bekliyoruz”