TC Kimlik No
Şifre

Sponsorlarımızın Onur Gecesi

15/10/2014 22:46

Yönetim Kurulumuz, son 3 sezonda kulübümüze sponsorluk yapan firmalarımızın onurlandırıldığı “Bursaspor Sizlerle Daha Güçlü” sloganıyla organize ettiği “Sponsorlar Gecesi” Sheraton Bursa Otel’de gerçekleştirildi.

Sponsorlarımızın Onur Gecesi

 Sheraton Bursa Otel’in sponsorluğunda gerçekleştirilen geceye İl Emniyet Müdürümüz Sabri Durmuşlar, Osmangazi Belediyesi Başkanımız Mustafa Dündar,  Yıldırım Belediyesi Başkan Vekili Ali Ergül, Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Işık, Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya, Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu üyelerimiz, kulübümüze destek veren sponsorlarımızın temsilcileri ve medya mensupları katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını Reklam, Pazarlama ve Gelirlerden Sorumlu Asbaşkanımız Nihat Akınoğlu yaptı. Bursaspor’un tarihinde ilk kez sponsorlar adına bir gece düzenlendiğini belirten Akınoğlu, “ Sponsorlarımızın Bursaspor’un daha güçlü, daha sağlıklı adımlar atmasında vermiş oldukları destekler takdire şayandır” dedi.

AKINOĞLU: YAPTIĞINIZ KATKILAR TARİHE ALTIN HARFLERLE YAZILACAK

Akınoğlu, Bursa’nın uluslararası markalarının başında gelen Bursaspor’un tek başına güçlenmesinin mümkün olmadığını belirterek sponsor desteğinin, birlikteliğin çok önemli  olduğunu belirtti. Akınoğlu, “ Sizler, bizlere destek vererek şampiyonların dayanışmasında yer aldınız. Biz de bugün Yönetim Kurulu’muzun teveccühü ile bu geceyi düzenledik. Amacımız hem yaptığınız katkılarının farkında olduğumuzu hem de yapmış olduğunuz katkıların yerine ulaştığını gösterebilmek.  Önemli olan sürdürülebilir başarı ve gelirdir. Bu kapsamda son dönemde yaptığımız girişimlerle düzenli gelir yaratabilme adına çalışmalarımız sürüyor. Yeni uygulama olan PASSOLİG’ in yaygınlaştırılması adına çalışmalarımız sürüyor. PASSOLİG’e her geçen gün ilgi büyüyor. Bu noktada Sayın Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Recep Altepe’ye özel teşekkür ediyoruz. Bursaspor’a her dönemde yaptığı katkıların yanı sıra özellikle PASSOLİG’in yaygınlaştırılmasında bize büyük destek sağlıyorlar. İnşallah yeni stadyumumuz ile birlikte Bursaspor’umuz daha güçlü gelirlere sahip olacak. Bu yönde Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği halinde çalışıyoruz. Bu çalışmalar sonuçlandığında Başkanlarımız kamuoyuna açıklamalarını yapacaklardır. Bildiğiniz üzere “Bursaspor Elektrik” hayata geçti ve taraftarlarımız artık bu uygulamadan faydalanabiliyor. Ayrıca Futbol Okullarımız tüm yurda yayılmaya başladı. Tüm bu çalışmalarımızın amacı Bursaspor’umuzun her platformda hak ettiği değeri görmesi ve hak ettiği başarılara ulaşmasıdır. Bu dönemde AR-GE proje birimi kuruldu ve daha farklı gelirler kazanmanın yollarını arıyoruz. AR-GE Grubumuz tüm projelere açıktır.  Bugün amacımız sizlerin yaptığı katkılara teşekkür etmekti. Bunu tüm kalbimizle sizlere söylüyoruz. Bu yaptığınız katkılar Bursa’nın ve Bursaspor’un tarihine altın harflerle yazılıyor. Bu gecenin sponsorluğunu yapan Faik Çelik beyefendiye ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

BAŞKAN RECEP BÖLÜKBAŞI: SİZİ AYAKTA ALKIŞLIYORUM

Akınoğlu’nun ardından kürsüye gelen Başkanımız Recep Bölükbaşı, geceye katılan konuklara hitaben şu ifadeleri kullandı: ‘Saygıdeğer misafirlerimiz. Bilindiği gibi futbol bir oyun. Masum bir oyun olmaktan çıkıp sistemlerin ve ekonomilerin sonucu belirlediği küresel bir gösteriye dönüştü. Bu yüzden sadece ben değil Bursaspor’da kim başkanlık yaptıysa hepimiz. Bursa şehrinin tüm imkanlarıyla Bursaspor için seferber olmasını istedik. Daha güçlü bir ekonomik yapı oluşturmaya gayret ettik. Bu esnada önemli bir ayrıntıyı ihmal ettiğimizi düşünüyorum. Acımasızca bir düzen içerisinde geçen bu süreçte sizlere, reklam verenlerimize hak ettiği teşekkürü maalesef iletemedik. Bunu yürekten söylüyorum. Bizimle yaptığınız tüm sözleşmeleri Bursaspor’un daha parlak bir geleceğe imza atması için yaptınız. Sizleri ayakta alkışlıyorum. Bu gecenin öznesi sizlersiniz. Bu gecenin ana fikri kalbi Bursaspor için atan bu büyük aileyi Bursaspor çatısı altında toplamak ve sizlere birer teşekkür plaketi takdim etmek. Sizler arkamızda olduğunuz sürece Bursaspor’un bileği asla bükülmeyecek.’

ALTEPE: BİR MİKTAR DESTEK İLE BURSASPOR ÇOK BAŞARILI OLACAKTIR

Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe gecede yaptığı konuşmada Bursa’nın çok güçlü bir kent olduğunu ve Bursaspor’un bir miktar destek ile çok büyük başarılara imza atacağına inandığını belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe gecede şu konuşmayı yaptı;
“Gerçekten önemli bir toplantı. Bu bir vefa toplantısı. Bursaspor bugüne geldiğiyse, Türkiye tarihine geçtiyse bu başarı siz değerli dostlarımızın sayesinde oldu. Bursaspor için her zaman fedakarlıktan kaçınmayan arkadaşlarımıza vefa borcumuz var. Bu arkadaşlarımız Bursaspor’un sıkıştığı yerde her zaman destek oldular. Her sıkıştığımızda arkadaşlarımızın kapısına gidildi. Bizlerde bunu hep yaşadık. Bu tür toplantıların yapılması çok önemli. Bursaspor’umuz bize her zaman lazım. Diğer takımlardan farklı.  Bursaspor bu şehrin simgesi. Bursaspor yense de yenilse de biz Bursasporluyuz. Bursaspor şampiyon da olsa küme de düşse Bursasporluyuz.  Diğer takımlar başarıya endeksli. Semtinin yerini bilmediği halde Anadolu’da veya değişik yerlerde taraftarları mutlu oluyor. Biz Bursaspor ile mutlu oluyoruz.  Çocukluğumuzdan beri Bursasporlu olarak büyüdük.  Bu yolda başta siz değerli sponsorlarımıza şükranlarımı arz ediyor. Saygılar sunuyorum. Bursa’nın her alanda güçlü olması gerekiyor. Bursa’nın çok markası var. Bursaspor’un yeri ayrı. Özellikle dünya gündeminde sporun yeri ayrı. Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğuda her yerde maç izleniyor. En son Lübnan’a gittim. Bursaspor’un Şampiyonlar Ligi maçları bitmişti. Tam 40 gün sonra Glasgow Rangers maçımızı Arap kanalı banttan veriyordu. Bursaspor’un Avrupa’da oynaması sadece bizi değil dünyadaki futbolseverleri de ilgilendiriyor. Hangi takımın arkasında Vali, Büyükşehir Belediyesi var.  Bunu kullanalım. Bu takım Türkiye’nin en büyük takımı olsun. Türkiye’de şampiyon olamasak da ikinci, üçüncü olalım ama Avrupa’da olalım. Bu konuda başarıya gidelim. Bursa çok büyük bir şehir. İmkanları da çok büyük.. Hep Bursa bize bir şeyler verdi. Bizlerde bu şehre katkı sağlayalım. Bunu biraz yaparsak herkes bir miktar bu sorumluluk duyarsa Bursaspor’u kimse tutamaz. Bakınız bunun ile ilgili her türlü altyapı yapılıyor. Bu şehir çok şey gösterdi. Nasıl ilk yerli aracı Bursa ürettiyse şampiyonluklar olmayacak şeyler değil. Yeter ki organize olalım. Bizim reklamımızı bundan daha iyi yapan bir şey yok. Şampiyonluktan önce Bursa’nın yerini tarif ediyorduk. Şampiyonluktan sonra Bursa dediğimizde insanlar Bursaspor diyorlar. Dünyada en çok takımlar tanınıyor. Bursa her şeyin en iyisine layık. Bursaspor’un bir yönetimi var. Bu kulübü daha ii noktalara getirebilmek için çalışıyorlar. Bizlerde bir miktar destek olursak daha iyi olacak. Yeni Stadyumumuz Türkiye’de en güzel stadyum olacak. Almanya’daki en güzel stadyumları inceledik daha iyisini yaptık. İnşallah burada hem Türkiye hem de Avrupa şampiyonlukları yaşarız. Bursa’nın bu gücü var. Çok daha iyilerinin yapabileceğinin işareti bu. Bugüne kadar yaptığınız fedakarlıklardan dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şükranlarımızı sunuyorum.”

Başkanımız Recep Bölükbaşı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’ye, İl Emniyet Müdürümüz Sabri Durmuşlar’a, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı ve eski Başkanlarımızdan Kadir Şankaya’ya, eski başkanlarımızdan Kani Şen’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Genel Sekreterimiz Prof.Dr.Nihat Sapan,  Yıldırım Belediyesi Başkan Vekili Ali Ergül’e, Genel Sekreter Yardımcımız Dr.Yahya Bahadır  Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Işık’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

YANIKLAR'A YENİ ÜYELİK

Başkanımız Recep Bölükbaşı, plaket takdimi sırasında Futbol Okulu'muzun sponsorluğunu yapan Murat Yanıklar'a Bursaspor üyeliği başvuru formu takdim etti. Yaklaşık 2 yıl önce Bursaspor Genel Kurul üyeliğinden istifa eden Yanıklar'ın çok iyi bir Bursasporlu olduğunu belirten Başkanımız Recep Bölükbaşı, " Murat arkadaşımız yaklaşık 5 yıl önce Türkiye'de sadece İstanbul takımlarının sahip olduğu televizyon kanalının Bursaspor'umuzda da kurulması için  maddi manevi büyük katkılar vermişti. Defalarca kendisine teşekkür etmiştim. Bir teşekkürü de burada sizlerin huzurunda etmek istiyorum. Geçmiş dönemde hatrı sayılır bir rakamı Bursaspor’a hibe etmişti.Bursaspor TV ilk etapta internetten yayınlanmıştı. Daha sonra Digiturk 73.kanalda yayın hayatına devam ediyor. Kendisi geçmiş dönemde kızgınlığından dolayı Bursaspor üyeliğinden istifa etmişti. Kendisi ile sürekli görüşüyorum. Beni de kırmadı. Ben kendisini yeniden Bursaspor üyesi yapmak istiyorum. Bursaspor’da herkes birlik ve beraberlik içerisinde olursa bizi kimse durduramaz" diyerek Murat Yanıklar'a başvuru formunu takdim etti. 

Murat Yanıklar  ise yaptığı konuşmada ise böylesine güzel bir geceyi düzenledikleri için Yönetim Kurulumuza teşekkür etti. Yanıklar, “Recep Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bir vefa gecesi olduğunu hissettik.  Hem eski yönetici hem reklam veren bir sponsor ve hem de bir Bursaspor taraftarı olarak şunu söylemek istiyorum. Bugüne kadar hep olumsuz tarafından Bursaspor’a yardım edilmiyor denildi. Bursaspor’a yardım eden insanların adları hiç anılmadı. Hiç anılmadığı için insanlar hep olumsuz cümleler ile karşılarına çıkıldığı için insanlar Bursaspor’a yardım etmeyi akıllarından geçirmediler. Ancak gönülden geçenler yardım etmeye başladı. Böyle bir geceyi düzenlediğiniz için Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Daha sonra sırasıyla tüm sponsorlarımızın plaketleri takdim edildi.

 

DESTEĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

THY

ULUDAĞ

BAKYAPI

COPA

PUMA

ACIBADEM

DURMAZLAR

INTERCITY

SARAR

AROMA

BAUHAUS

DİJİTAL TNTM

HDI SİGORTA

HASTAVUK

GÜMÜŞSU

BİSEN

ATA REKLAM

SARAN MEDYA

MİGROS

ÖZDİLEK

AKYAPAK

SEZGİ AJANS

ÖZHAN

KAFKAS

SÜRAT KARGO

BİMEKS

DESTEK PATENT

SOLGAR VİTAMİN

BİLGİTAŞ

KENT MEYDANI

AVEA

İŞBANKASI

DENİZBANK

EFOR

BESAŞ

UEDAŞ

ÜLKER

BURSAGAZ

ALMİRA OTEL

SHERATON OTEL

ŞAYPA AVM

SÜTAŞ

BURSA ÇİMENTO

EPSA
DGN TEKNOLOJİ

BURSA BETON

BOSCH FREN

HOLİDAY INN

BOYTEKS

MATLI YEM

MAYSAN MANDO

ROMATEM

SSANGYONG

TUŞPA

PENGUEN GIDA

İSKENDER KEBAP

İNOKSAN

MEDİCABİL

MİNTEKS

PAMUKKALE TURİZM

HARPUT

GRAMMER

MATTAŞ

KIRCILAR

DURAK MUHALLEBİCİLERİ

SEÇ KURYE

YÜKSEKOBA İNŞAAT

EMİNE ÖRNEK KOLEJİ

BEYÇELİK

TÜRKTİCARET.NET

 

 


Etiketler : ,,
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi
 • Sponsorlarımızın Onur Gecesi