TC Kimlik No
Şifre

Boksörlerimiz Madalya Peşinde

26/09/2014 14:01

Bayan boksörümüz Burcu Kılıç ile 91 Kg boksörümüz Soner Boğa ile ağır sıklet sporcumuz Abdulsamet Salih önümüzdeki günlerde yapılacak olan müsabakalar öncesinde Özlüce Tesisleri'mizde Genel Müdürümüz İsmail Özdemir’i ziyaret ettiler.

Boksörlerimiz Madalya Peşinde

Boks Antrenörümüz Abdulkadir Ünsal yaptığı açıklamada tecrübeli sporcularının çok iyi bir çalışma dönemi geçirdiğini ve kendilerinden şampiyonluk beklediğini ifade etti.

Avrupa 2.liği ve Dünya 3.lüğü unvanına sahip bayan boksörümüz Burcu Kılıç, 28 Eylül -13 Ekim 2014 tarihlerinde Mersin’de yapılacak olan Milli Takım Dünya Şampiyonası seçmelerinde başarılı olabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Burcu Kılıç yaptığı açıklamada, “ Abdülkadir hocamız ile birlikte seçmelere çok iyi hazırlandık.  İnşallah seçmelerde başarılı olup, Kasım ayında Güney Kore’de yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi ve Bursaspor’umuzu temsil etmek istiyorum” dedi.    

13-18 Ekim 2014 tarihlerinde Uşak’ta yapılacak olan Büyük Erkekler Birinci Grup Boks müsabakalarına katılacak olan 91 Kg sporcumuz Soner Boğa ve Ağır Siklet sporcumuz Abdulsamet Salih ise madalya alarak Bursa’ya dönmek istediklerini belirttiler.