TC Kimlik No
Şifre

Yeşil Bursa A.Ş.'nin Sponsorlukları Devam Ediyor

01/07/2014 19:46

Sezona "Haydi Yeşil Bursa 2. Lige" sloganı ile giren Pilot takımımıza destekler devam ediyor.

Yeşil Bursa A.Ş.'nin Sponsorlukları Devam Ediyor

A Takımımızın Futbol Şube Sorumlusu İlyas Acar ve Yeşil Bursa Başkanı Mehmet Küçükyalçın sezona çok inançlı girdiklerini ve tüm planlamaları bu hedef  doğrultusunda gerçekleştirdiklerini ve sezon sonunda da mutlu sona ulaşmak istediklerini belirttiler.


Forma Göğüs Reklam Sponsoru MATTAŞ A.Ş.

Geçtiğimiz sezon Yeşil Bursa A.Ş.’ye forma göğüs reklamı veren MATTAŞ A.Ş. bu sezon da desteğine devam ediyor. MATTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sakarya  yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu yıl da Yeşil Bursa'nın yanındayız. Hedefe giden bir yıl olması ayrıca bizleri heyecanlandırıyor. Sezon sonunda bu hedefe olan inancımız tam. Bizlerde bu hedef doğrultusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Forma Sırt Reklam Sponsoru Altın Elektrik
Yine geçtiğimiz sezon Yeşil Bursa A.Ş.’nin forma sırt reklam sponsoru olan Altın Elektrik bu sezonda desteğini sürdürüyor. Altın Elektrik firmasını sahibi Mesut Altın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bu sezonda geçtiğimiz sezon olduğu gibi Yeşil Bursa A.Ş.’ye sponsorluğumuza devam ediyoruz. Bu yıl hedefi olan ve bunu gerçekleştireceğine inandığımız bir takım var. Bizde bu önemli sezonda Yeşil Bursa A.Ş’nin yanında yer almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yeşil Bursa Başkanımız Mehmet Küçükyalçın ise  “Geçtiğimiz sezon Başkanımız olan İlyas Acar'a devam eden destekleri için tekrar teşekkür ediyoruz. Formamızda yer alacak olan MATTAŞ ve Altın Elektrik'e bizleri verdikleri güven ve sponsorluk destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.