TC Kimlik No
Şifre

Başkan Adayı Recep Bölükbaşı Listelerini Divan’a Sundu

21/05/2014 17:14

Yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesinde tüzüğümüz gereği Divan Başkanlık Kurulu’na verilmesi gereken Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları Asil-Yedek listeleri başkan adayları tarafından Divan Başkanlık Kurulu’na teslim edildi.

Başkan Adayı Recep Bölükbaşı Listelerini Divan’a Sundu

Özlüce Tesislerimiz son gelen başkan adayı Recep Bölükbaşı listelerini Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya’ya teslim etti.

Başkan adayı Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada, “15 günden bu yana yoğun bir süreç yaşıyoruz. Bu hafta kesin listelerimizi takdim ettik. Öncelikle Bursaspor’umuza, Bursa’mıza, Türkiye’mize ve tüm spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Bursa’nın kabul edeceği ve arkasında duracağı bir yönetim hazırlamaya çalıştık. Biliyorsunuz zor dönemler bizleri bekliyor. Üç aday için de bunu söylüyorum. Kim kazanırsa Bursaspor’un başkanı olacak. Kim kazanıyorsa basınıyla, taraftarıyla, iş adamlarıyla, ülke amirleriyle yanında olmalıyız. Çünkü bu 1 yıllık bir kongre. Geçen sezon çok sıkıntılar yaşadık. Bu sezon bunu yaşamayalım ve atağa kalkalım istiyorum. Bunu yapabilecek güçteyiz. Bu güce gerçekten uygun insanlarla uzun süredir görüştük. Ben yalnız asil listeme 36 kişi müracaat etti. Hepsiyle görüşmeye çalıştım. Tabi benimle beraber 15 kişiye yer vermem gerekiyordu. Diğer arkadaşlarım lütfen gönül koymasınlar. Bursaspor çok büyük. İnşallah önümüzdeki dönemlerde listeye girerler. Ama bize desteklerini ifade ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yedek yönetim içinde aşağı yukarı 50 kişi müracaat etti. Bu teveccüh beni çok memnun etti. Moral motivasyonumuz çok iyi. İnşallah çok öncelerden başlattığımız o hamleyi hep beraber yaparız. Ben daha öncede ifade etmiştim, “ Kim başkan olursa olsun asıl olan taraftarımızın bütünlüğü, iş adamlarımızın birlikteliği ve olmazsa olmazımı Sayın Valimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz bu dönemde lütfen hep birlikte olalım. Bursa’mızı birlik ve beraberlik içinde kalkındıralım. Biz bunu yapabilecek güçteyiz. Daha önce yapmıştık. Yine yaparız diyorum. Diğer arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.  

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya yaptığı açıklamada, “Üçüncü adayımız Recep Bölükbaşı da listesini sundu. Listede bir usulsüzlük yok. Kendisine başarılar diliyorum. Seçilecek olan arkadaşımızı sadece Divan Kurulu değil tüm Bursa’nın desteklemesini istiyorum. İnşallah öyle de olacak. Tekrar Fair-Play şampiyonluğu yaşamak istiyoruz. Bunu şampiyon olduğumuz sezon yaşamıştık. İnşallah bundan sonra seçilecek olan başkanlarımıza, taraftarlarımız da aynı başarıyı yaşatırlar” dedi.  

 

 


YÖNETİM KURULU ASİL


YÖNETİM KURULU YEDEK

1-RECEP BÖLÜKBAŞI (BAŞKAN ADAYI)

1-KEMAL KİREVETÖZEN

2-NİHAT SAPAN

2-MEHMET KÜÇÜKYALÇIN

3-HASAN GÜLAYAN

3-RECEP TURGUT

4-NEJAT ÇÖLEK

4-HAYRETTİN GÜLGÜLER

5-İLYAS ACAR

5-ŞENOL NAZİF KÖSE

6-RECEP GÜZELDAĞ

6-SELAHATTİN AKTAŞ

7-DR. YAHYA BAHADIR

7-MUHARREM ŞENOCAK

8-ABDÜLKADİR ÖZGÖRÜŞ

8-ZEKİ ÖZTÜRK

9-ENVER KUMOVA

9-MEHMET CEYLAN

10-SADETTİN GARİP

10-SEBAHATTİN YENİLMEZ

11-ALİ TURAN

11-RECAİ DÜZCE

12-SEZER SEZGİN

12-ERKAN ZORBA

13-ALİ BÜYÜKKURT

13-İSMET KARADAĞ

14-ALPER TUNGA ÇEVİK

14-BURHAN ŞENTÜRK

15-NİHAT AKINOĞLU

15-YAŞAR BAYAN

DİSİPLİN KURULU ASİL

DİSİPLİN KURULU YEDEK

 

1-KONURALP YEŞİL

1-İSMAİL İBİŞ

2-ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER

2-MAHİR KORKMAZ

3-ADİL ÖZTÜRK               

3-MUSTAFA ŞENYURT

DENETLEME KURULU ASİL

DENETLEME KURULU YEDEK

1-KAMURAN ŞAKİR

1-SEYİDULLAH ULUDERE

2-KANER YAVUZ

2-ERSAN KAYABAŞ

3-ERSİN BİRNİCAN         

3-HÜSEYİN YAVUZ

 

                                                              

                                              

                                               


Etiketler : ,,
  • Başkan Adayı Recep Bölükbaşı Listelerini Divan’a Sundu
  • Başkan Adayı Recep Bölükbaşı Listelerini Divan’a Sundu
  • Başkan Adayı Recep Bölükbaşı Listelerini Divan’a Sundu
  • Başkan Adayı Recep Bölükbaşı Listelerini Divan’a Sundu