TC Kimlik No
Şifre

Badminton Sporcularımızdan Büyük Başarı

02/04/2014 11:16

27 Şubat-5 Mart 2014 tarihinde Mersin’de yapılan Badminton Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasında Tophane E.M.L. Takım halinde Türkiye 1.’si oldu.

Badminton Sporcularımızdan Büyük Başarı

Tophane E.M.L.  öğrencilerinden ve kulübümüz sporcularından Ahmet Vatansever ve Yusuf Yaşar’ın da katılımıyla 6-12 Mayıs 2014 tarihinde Tayvan’da yapılacak olan Badminton Genç Erkekler Dünya Şampiyonasında ülkemizi ve ilimizi temsil edecekler.

Başkan Danışmanız Alpay Şar, başarılı sporcularımıza almış oldukları dereceden dolayı hediye takdim ederek başarılarının artarak devam etmesini diledi.

Badminton antrenörümüz Arzu Kahveci sporcularının elde etmiş oldukları başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “ Sporcularımız Ahmet ve Yusuf’un müsabakalarda Bursaspor’umuzu çok iyi temsil ettiklerini düşünüyorum. Tayvan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda da en iyi şekilde bizleri temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

Sporcularımız Ahmet Vatansever ve Yusuf Yaşar ise takım halinde Türkiye Şampiyonu olarak Dünya Şampiyonası’na gitme başarısı elde ettikleri için çok mutlu olduklarını ve okullarını, Bursa’yı ve Bursaspor’u en güzel şekilde temsil edeceklerini belirttiler.  


Etiketler :
  • Badminton Sporcularımızdan Büyük Başarı
  • Badminton Sporcularımızdan Büyük Başarı
  • Badminton Sporcularımızdan Büyük Başarı