TC Kimlik No
Şifre

Masatenisi’nde Timsah Rüzgarı

23/09/2013 22:03

Masatenisi Bayan Takımımız, hafta sonunda yapılan Kulüplerarası Masatenisi İl Birinciliği'nde takım halinde 4 birincilik, 1 ikincilik ve 2 üçüncülük alarak 7 kupa birden kazanmasını bildi.

Masatenisi’nde Timsah Rüzgarı

Hafta sonunda düzenlenen Kulüplerarası Masatenisi İl Birinciliği'nde genç sporcularımız rakiplerini mağlup ederek büyük bir başarı elde etti. Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Spor Salonu'nda düzenlenen organizasyonda kızlarda tüm kategorilerde zirveye çıkan takımımız, 4 yaş grubunda 7 kupa kazanarak alkış topladı. Antrenörümüz Hikmet Hocaoğlu yönetimindeki yeşil beyazlı raketlerimiz, 2 gün süren İl Birinciliği'nde adeta rakip tanımadı.

İki ekiple katıldığımız müsabakalarda, Büyükşehir Belediyespor 2, İnegöl Belediyespor 2, DSİ Nilüferspor 2 ve Nilüfer Belediyespor kürsü mücadelesi verirken, yeşil beyazlılarımızda A Takımımız minik, yıldız, genç ve büyüklerde birincilik kürsüsünü kaptırmadı. Bursaspor B Takımımız ise miniklerde ikinci, yıldız ve büyüklerde ise üçüncü olmayı başardı.

Organizasyonda elde edilen başarının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Amatör Şubeler Koordinatörümüz Gültekin Kavak, “Elde edilen başarıların devamı gelecek. Antrenörümüz Hikmet Hocaoğlu ile birlikte başarılarımızın daha da artacağına inanıyorum” diye konuştu. Antrenör Hikmet Hocaoğlu ise sporcularıyla gurur duyduğunu ifade etti.

Büyük bir aile olduklarını söyleyen Hocaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sporcularımız, velilerimiz büyük bir özveri gösteriyorlar. Bunun sonunda da başarı kendiliğinden geliyor. Sporcularımızla daha büyük başarılar kazanacağımıza ve Bursaspor'un adını hep zirvede tutacağımıza inanıyorum. Bize bu başarıların gelmesinde destek veren Amatör Şubeler Koordinatörümüz Gültekin Kavak ve yönetimimize teşekkür ediyorum.”

Masatenisi Takımımız, İl Birinciliği'nde 2 ekiple mücadele ederken, Ayşen Barış, Buket Gül, Meltem Balaban'dan oluşan A Takımımız 4 kategoride de birincilik kürsüsüne çıktı. Çağla Bacak, Ezgi Sert, Irmak Kıpçak ve Gizem Aydın'dan oluşan B Takımı ise 1 ikincilik, 2 üçüncülük almayı başardı.

 

TAKIM SIRALAMASI

MİNİK KIZLAR

1. Bursaspor (A)

2. Bursaspor (B)

3. Büyükşehir Bld. (A)

YILDIZ KIZLAR

1. Bursaspor (A)

2. Büyükşehir Bld. (A)

3. Bursaspor (B)

GENÇ KIZLAR

1. Bursaspor (A)

2. Büyükşehir Bld.

3. İnegöl Bld.

BÜYÜK KIZLAR

1. Bursaspor (A)

2. Büyükşehir Bld.

3. Bursaspor (B)