TC Kimlik No
Şifre

KAYAK OKULU AÇILIYOR !

20/12/2012 17:28

Bursaspor Kayak Okulumuz, Uludağ’da eğitimlerine devam ediyor. Bu sezon Alp Disiplini Kayak eğitimi verecek okulumuz okulların tatile girmesi ile birlikte sömestre de 3 dönem eğitim programı hazırladı.

KAYAK OKULU AÇILIYOR !

Okulumuz sayesinde öğrencilerimize profesyonel kayak antrenörleri eşliğinde hem kış sporları eğitimi verilecek, hem de Bursa ve Bursaspor kimliği hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bu sezonun en uygun Kayak Okulu paketini hazırlayan  Kayak Okulu, 7-14 yaş grubunda olan gençlere hizmet verecek.

Kayak Okulu'nda eğitimler, Uludağ' ın en büyük ve eğitime uygun pistlerinin yer aldığı 1.gelişim bölgesinde yapılacaktır. Malzeme ve ekipman kalitesi ile öğrencilerimize en üst seviyede eğitim verecek olan Bursaspor Kayak Okulu' nda öğrencilerimiz için özel bir eğitmen kadrosu oluşturulmuştur. Kampta kayak eğitimi veren tüm eğitmenler Türkiye Kayak Federasyonu lisansına sahiptir. Kayak Okulu sorumlularımız kamp süresince Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kayak Eğitim Merkezi'nde  öğrenciler ile birlikte olacaktır.

Kayak Okulu'nda öğrencileri yoğun bir program beklemektedir. Sabah ve öğleden sonra günde toplam 4 saat yapılacak eğitimlerde, öğrenciler kayak sporunu en ince detaylarıyla birlikte uygulamalı olarak öğreneceklerdir. Kayak Okulumuzda sömestre döneminde 3 ayrı dönem uygulanacaktır. Bir dönem 4 gün 5 gece sürecek ve 16 saat eğitim verilecektir. Kampa katılan tüm öğrenciler temel eğitimlerinin sonunda kayak okulu eğitim sertifikalarını alacaklardır.

Kayak Okulumuz konaklamasını Uludağ 1. gelişim bölgesinde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kayak Eğitim Merkezi'nde yapılacaktır. Odalar katılımcıların rahat edebilmesi için önceden kamp düzenine göre hazırlanmış ve kamp ruhuna uygun hale getirilmiştir.  Öğrenciler yemeklerden sabah, öğle ve akşam  faydalanacaklardır.

Eğitim süresince yetenekleri ile dikkat çeken öğrenciler, Bursaspor Kayak Takımı’na lisanslı sporcu olma imkanına sahip olacaklar.

 

ÜCRETLENDİRME !

Bursaspor Kayak Okulu'nda 1 dönem eğitim ücreti 1000 (Bin) TL dir.

Bu ücrete ulaşım, konaklama, yemek, kayak teleski çıkışı ve antrenör ücreti dahildir.

Sömestre 1. Dönem: (25 -30 Ocak 2013)  5 Gece 4 Gün

Sömestre 2. Dönem: (30 Ocak - 4 Şubat 2013) 5 Gece 4 Gün

Sömestre 3. Dönem: (4 - 9 Şubat 2013) 5 Gece 4 Gün


Kayak Okulu Antrenörümüz: Murat YENİSÖZ

Koordinatör: Güven KARADAĞ 

Okul kontenjanı 1 dönem için 15 kişi ile sınırlı olduğundan kayıtlar başvuru sırasına göre yapılmaktadır.


KAYIT NOKTASI

Kayak Okulumuzda eğitim almak isteyen kursiyerler Çekirge Havuzlupark Tesislerimizde bulunan Amatör Şubeler Ofisi'nden kayıtlarını yaptırabilirler.

 KAYIT FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İletişim Tel: 0224 232 00 58 - 0224 232 00 08

GSM: 0532 403 00 27

E-Mail: kayakokulu@bursaspor.org.tr