TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

19/12/2005 08:36

Teknik Direktörümüz Raşit Çetiner, Sakaryaspor`u dikkatli ve kaliteli bir defans uygulamasıyla yendiklerini söyledi.

Ligdeki gerçek rakipleriyle oynadıklarını dile getiren deneyimli çalıştırıcı, "İlk 2 zaten hedefine ulaşıyor. Bu nedenle Sakaryaspor bizim en ciddi rakibimizdi. Tansiyonu yüksek bir mücadele olacağını biliyorduk. Buna göre hazırlandık. Sakaryaspor kazanmak istediğinden sürekli üstümüze gelecekti. Biz de hızlı hücumlarla gol aramayı planladık" dedi.
Neticesinde maçın başında aradıkları golü bulduklarını ifade eden Çetiner, "Aynı Antalyaspor maçında olduğu gibi. Oyunun temposunu ayarlayan biz olduk. Birçok fırsat yakaladık ama bunları değerlendiremedik. Kazandığımız için kendimizi iyi hissediyoruz. İyi bir kredi elde ettik. Futbolcularımı, 17 maç boyunca gösterdikleri mücadele ve disiplinden ötürü kutluyorum. Tribünlerdeki olaylarlarla ilgili de herkesi sağduyuya davet ediyorum" diye konuştu.
Transferle ilgili gerekenin yapılacağını da anlatan Raşit Hoca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Krediler her zaman tükenebilir. Önemli olan bu avantajı sonuna kadar korumak. Bunun için biz işi realiteye dökmeden o sözcüğü kullanmayacağız. Daha çok çalışıp, disiplini bırakmadan ikinci yarıya hazırlanmamız gerekiyor. Maçlara da aynı hassasiyetle bakarsak, hedefimize çabuk ve kolay ulaşırız."