TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

17/12/2005 10:43

Sakarya maçında takımın son halini göreceklerini belirten Levent Kızıl, "Hocamızdan pazartesi günü raporu aldıktan sonra elimizi çabuk tutarız" dedi.

GEREKENİ YAPACAĞIZ

İstanbul`da bulunduğunu ve transferle ilgili görüşmeleri sürdürdüğünü vurgulayan Başkan Levent Kızıl, "Transferle uğraşıyoruz. Sakarya maçını da bekliyoruz. Son halimizi görelim. Pazartesi günü hocamız son raporunu verecek. Yönetimle inceleyeceğiz. Maddi duruma bakacağız ve bu başarının devam etmesi için gerekeni yapacağız. Transferi çabuk bitiririz" diye konuştu.

10 PUAN İLERDEYİZ

Başkan Kızıl, Sakaryaspor maçında galibiyet beklediğini vurgularken, "Eser`in sakatlığı dışında iyi bir ilkyarı geçirdik. Süper Lig`e çıkma bölgesinden 10 puan ilerdeyiz. Böyle bir teknik heyete, futbolculara ve yöneticilere sahip olduğumuz için kendimi şanslı hissediyorum. Futbolcularımız sezon başından beri aslanlar gibi mücadele ediyor. Onlar da tatile rahat girmek isterler. Ona göre çıkıp oynayacaklardır" dedi.

DİKKATLİ OLALIM

Başkan Kızıl son olarak Sakarya`ya gidecek taraftara da çağrıda bulunarak şunları söyledi: "Sakarya`da dikkatli olalım. Maçın sonucu ne olursa olsun takımı desteklemekten başka birşey düşünmeyelim. Sakarya da, biz de iki kez mavi bayrak aldık. 685 bileti Bursa`ya gönderip misafirperverlik gösterdiler. İlkyarıyı her hangi bir aksilik olmadan tamamlayalım. Çünkü 17 maç daha oynayacağız."