TC Kimlik No
Şifre

Karşıyaka olağanüstü genel kurulunda Levent Aziz Güngil, yeniden başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu seçimi 30 Aralık Cuma gününe ertelendi..

25/12/2005 09:56

Kulübün olağanüstü genel kurulu Karşıyaka Nikah Sarayı`nda yapıldı. Divan Başkanlığını Volkan Alposkay`ın yaptığı genel kurulda konuşan Onursal Başkan Selçuk Yaşar, mevcut yönetimin mali disiplini sağladığını ve kulübü rayına oturttuğunu belirtti.
Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Karşıyaka Spor Salonu`nu kulübe kazandırdıklarını, bundan sonra da Karşıyaka`ya destek sağlamaya devam edeceklerini söyledi.
Kulüp Başkanı Levent Aziz Güngil, futbolla ilgili sözlerini yerine getirememenin ezikliğini yaşadığını kaydederek, şöyle konuştu:
``Kulübün borçlarını ödemeye ağırlık verdik. Büyük ölçüde bunu başardık. Biz de Altay gibi, yönetici temlikleriyle İddaa`dan gelen parayı alabilirdik. Ama biz borçlar temizlensin istedik. Haddimiz olmayarak şampiyonluk sözü verdik. Ben de kulüp çeklerini kesip, benden sonrakiler sıkıntı çeksin, benim değerim anlaşılsın mantığı gütmedim. Şimdi hata yaptığımı anladım.``
Güngil, Ege TV`ye yapılan baskın olayının herkesi üzdüğünü kaydederek, ``Benim de hatalarım olabilir, basın da dahil olmak üzere hatalarım varsa özür diliyorum`` dedi.
Daha sonra kulübün yönetim kurulu seçimi maddesinin 30 Aralık Cuma gününe ertelenmesi kararlaştırıldı. Başkanlık seçiminde ise tek aday olan Levent Aziz Güngil, üyelerin oylarını alarak yeniden başkanlığa getirildi