TC Kimlik No
Şifre

İzzettin Demir, PFDK`nın Elazığspor- Uşakspor maçında meydana gelen saha ve seyirci olayları sonrasında kendilerine bir maç saha kapatma cezası, futbo

22/12/2005 09:01

Süleyman Bölünmez, takımların sorunlarını, her platformda ve ortamda gündeme getirmek ve çözümlemenin mücadelesini vermek amacıyla faaliyet gösterdiklerini kaydetti.
İstanbul`da, 13 kulübün başkanının katıldığı toplantıda derneğin kuruluş kararını aldıklarını ifade eden Bölünmez, ``Kulüplerimizin haklarını her alanda en iyi şekilde, birlik ve beraberlik içinde koruyacağız`` dedi.
Bölünmez, katılımcıların oy çokluğu ile 6 ay sonra yapılacak ilk kongreye kadar başkanlık görevini sürdürmesine karar verildiğini bildirdi.
MERSİN İDMANYURDU KULÜBÜ BAŞKANI AHİ

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi takımlarından Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Hasan Ahi de haklarını birlik içinde savunmak ve gerekli yerlere iletmek için kurulan derneğin, kulüpler için hayırlı kararlar alacağına inandığını söyledi.
Ahi, bu sayede A kategorisindeki takımların daha da güçleneceğini, Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu`nda da ortak karar alarak hareket edeceklerini belirtti.