TC Kimlik No
Şifre

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Sedat Karabük, ikinci yarıda daha başarılı olmak için öncelikle kadrolarını güçlendireceklerini söy

21/12/2005 09:37

Sedat Karabük, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor`un mevcut futbolcu kadrosunun, İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi için yeterli olmadığını belirtti.
Gaziantep`i İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi`nde temsil eden tek takım olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor`un sezonun ikinci yarısında kendisinden beklenen başarıyı elde edebilmesi için çalışmalar yaptıklarını kaydeden Karabük, ``İlk yarıda kendisinden beklenen başarıyı yakalayamayan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor`un ikinci yarıda başarılı olabilmesi için teknik kadro olarak yöneticilerle görüşüyoruz. Yönetimle görüş birliği içindeyiz ve öncelikle futbolcu transfer ederek kadromuzu güçlendireceğiz. Futbolcu sayımızın yetersiz olması nedeniyle sakat ya da cezalı futbolcularımızın olduğu bazı haftalarda kadro kurmakta güçlük yaşadık. Ayrıca, futbolcu sayısındaki artışın neden olacağı rekabetin beraberinde başarıyı getireceğine inanıyoruz.`` dedi.
Karabük, ikinci yarıya Antalya`da kamp yaparak hazırlanacaklarını ifade ederek, hazırlık kampının 25 Aralık`ta başlayacağını ve 11 Ocak`ta sona ereceğini bildirdi. Karabük, hazırlık kampında 5 takımla hazırlık maçı oynayacaklarını sözlerine ekledi.