TC Kimlik No
Şifre

İlk yarıyı Kocaelispor yenilgisiyle tamamlayan Karşıyaka`da, teknik direktör Hayrettin Gümüşdağ, iki haftadır hakem hataları nedeniyle mağdur olduklar

19/12/2005 17:12

Hayrettin Gümüşdağ, çok sayıda oyuncudan yoksun gittikleri Kocaelispor deplasmanında rakiplerinden daha iyi oynadıklarını, yenilgiyi hak etmediklerini söyledi.

Özellikle Yiğit, Olgay ve Murat Tosun`un etkili oyunlarıyla orta alanda rakibe üstünlük kurduklarını, ancak ileri bölgede ve savunmada zayıf kaldıklarını vurgulayan Gümüşdağ, ``Sığınmak için söylemiyorum, ama iki haftadır mağdur ediliyoruz. Kocaelispor maçında net iki penaltımız verilmedi. Birini hakem gerçekten görmedi, ama diğeri çok barizdi. Hatalar yaptığımız da bir gerçek. En kötü halimiz bu ve rakibimizden iyiydik. İkinci yarıda 7-8 oyuncu bu takıma katılacak ve çok daha iyi olacağız.`` diye konuştu.

Gümüşdağ, kaptan Atilla`nın oyundan alınmasına gösterdiği tepkiyi yanlış bulduğunu belirterek, ``Ancak Atilla da teknik direktörün kararına saygı göstermeyi öğrenecek`` dedi.

Kulüp menajeri Cem Onuk ile Ankara`da bir araya gelerek transfer planlamasını yapacaklarını kaydeden Gümüşdağ, 25 Aralık`ta da çalışmaların başlayacağını bildirdi.