TC Kimlik No
Şifre

Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Türk Telekomspor`u mutlaka yenmek zorunda olduklarını söyledi.

16/12/2005 13:58

Sedat Peker, Antalyaspor`un iyi bir çıkış yakaladığına dikkati çekerek, ``Bu hafta Ankara`da karşılaşacağımız Türk Telekom maçı bizim için çok önemli. İkinci yarıya rahat başlamak için Türk Telekomspor`u mutlaka yenmeliyiz`` dedi.

Peker, ikinci yarının çok çetin geçeceğine işaret ederek, ``(A) Kategorosi`nde ikinci yarı çok sert geçecek. Alttakiler kurtulma, üsttekiler ise süper lige çıkma yarışı içinde olacak. Bu nedenle ikinci yarıya rahat başlamak istiyoruz. Altımızdaki rakiplerimizle olan puan farkını artırmalıyız`` diye konuştu.

Öte yandan, Antalyaspor bugün özel otobüsleri ile Ankara`ya gidiyor. Ankara`da iki gün süre ile çalışmalarını sürdürecek olan Antalyasporlu futbolcular, maçın bitiminden sonra takımdan ayrılarak memleketlerine gidecekler.

24 Aralık Cumartesi gününe kadar tatil yapacak olan futbolcular, tatilin ardından ikinci yarı hazırlıklarına genel direktör Yılmaz Vural nezaretinde başlayacaklar.

Antalyaspor 4 Ocak 2006`da tarihinde Malatyaspor, 8 Ocak 2006`da Ankaraspor ve 15 Ocak 2006`da Gençlerbirliği ile hazırlık maçları oynayacak.

Antalyaspor, Antalya`da kamp yapacak Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş ile de bir hazırlık maçı daha yapmayı planlıyor