TC Kimlik No
Şifre

Orduspor teknik direktörü Yücel İldiz, ``Mersin İdmanyurdu maçını 3 puanla kapatarak ikinci yarı için hazırlıklarımızı sürdüreceğiz`` dedi

13/12/2005 14:14

Orduspor, hafta sonu evinde oynayacağı Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarına Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Orduspor Tesisleri`nde teknik direktör İldiz gözetiminde başladı. .
.
Yaklaşık 1.5 saat süren sabah idmanında Mardinspor maçında forma giyen oyuncular düz koşu yaparken, diğer futbolcular yarım sahada top çalıştı.
.
İldiz, ilk yarının son maçı için çalışmalara başladıklarını ve takımın moralinin yüksek olduğunu söyledi. .
.
Mardinspor deplasmanından alınan 1 puanı kazanç hanelerine yazdıklarını kaydeden İldiz, ``Kaybetmedik, ancak kazabileceğimiz bir maçı berabere bitirmenin üzüntüsü de yok değil. Futbolcularımı gösterdikleri özveriden dolayı kutluyorum. Sahanın atmosferi seyirciler tarafından gerilince, maçın sonlarına doğru hakemler kararlarında adil olamadılar. Bu olsaydı, biz bu maçı 3 puan ile kapatabilirdik`` dedi..
.
Her şeye rağmen yükselişlerini sürdürdüklerini belirten İldiz, ``Mersin İdmanyurdu maçını 3 puanla kapatarak ikinci yarı için hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Takımın çeşitli yerlerine takviye konusunda da görüşlerimiz var. Bunu Yönetim Kurulu ile paylaşacağız`` diye konuştu. .
.