TC Kimlik No
Şifre

Elazığspor`da, Futbol Şube Sorumlusu Murat Turan, son zamanlarda Elazığ kamuoyunda `Futbolcularla teknik heyet ve yönetim arasında sorun var` şeklinde

30/11/2005 13:14

Murat Turan, takımın, haftasonunda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını günde tek antrenman yaparak sürdürdünü ifade etti.
Takımın, Gaziantep`e cumartesi günü kendi otobüsüyle gideceğini bildiren Turan, takımda, Ümit, Ercan, Sedat ve Muzaffer`in sakatlıklarının devam ettiğini kaydetti.
Turan, ``Son zamanlarda futbolcuların, teknik heyet ve yöneticilerle arasında sorun varmış gibi haberler çıkıyor. Bu haberler futbolcularımızı üzüyor. Futbolcularımızın, ne teknik ekiple ne de bizimle bir sorunu yok. İlişkilerimiz çok iyi. Son haftalarda istemediğimiz sonuçlar aldık ama Elazığspor bu günlere bu futbolcularla geldi, bundan sonra da bunlarla yoluna devam edecektir. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi maçına 3 puan için çıkacağız. Son dönemde taraftarımızı yeteri kadar üzdük. Bu maçtan alacağımız galibiyetle taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.`` diye konuştu.