TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

16/12/2005 14:01

Orduspor, Mersin İdman Yurdu maçının hazırlıklarına Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri`nde devam ederken, teknik direktör Yücel İldiz, ``Sahaya kazanmak için çıkacağız`` dedi.

Orduspor, Mersin İdman Yurdu maçının hazırlıklarına Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri`nde Teknik Direktör Yücel İldiz gözetiminde yaptığı top ve fizik kondisyon ağırlıklı çalışmayla devam etti.

İldiz, çalışmaların iyi geçtiğini belirterek, her maça aynı ciddiyetle hazırlandıklarını söyledi.

Rakibin zor günler geçirmesinin hazırlıkları daha da sıkı tutmalarına neden olduğunu kaydeden İldiz, ``Geçen hafta sahalarında olaylı bir maçları oldu, bunun da stresi var. Yani, bu zor günleri bizim gibi bir takımdan puan alarak atlatmak istiyorlar. Biz bunun bilincindeyiz. Futbolcularımızla da bunu konuştuk. Sahaya kazanmak için çıkacağız`` dedi.

Sakat olan Bülent, Kasım ve Erkan`ın maça yetiştirilmesi için tedavilerinin sürdüğünü belirten Yücel İldiz, ``Biz her ihtimale karşı kadromuzu belirledik. İlk devrenin son maçında 3 puan alıp, arayı da iyi değerlendirip zirvedeki yerimizi almaya çalışacağız`` diye konuştu.

İldiz, takımın cumartesi günü akşamından itibaren Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri`nde kampa gireceğini de bildirdi