TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

16/12/2005 10:05

Bursaspor`un iki başarılı ismi Yakup Sertkaya ile Serdar Kurtuluş dün Şehreküstü`nde bulunan Bursastore Mağazası`nda Yeşil Beyazlı taraftarlarla biraraya gelerek bol bol imza dağıtıp, anı fotoğrafı çektirdiler.

Bursasporlu futbolcular Yeşil Beyazlı taraftarlarla buluşmaları devam ediyor. Dün Yakup Sertkaya ile Serdar Kurtuluş Bursastore Mağazası`nda 11.00-12.00 saatleri arasında Yeşil Beyazlı taraftarlarla buluşarak hem lisanslı Bursaspor ürünlerini imzaladılar, hem fotoğraf çektirdiler, hem de sohbet ettiler. Bu sezon fazla forma şansı bulamayan Yakup Sertkaya, kendilerini Süper Lig yürüyüşünde hiç bir zaman yalnız bırakmayan Bursasporlu taraftarlarla bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, sezon sonunda şampiyon olarak Süper Lige çıkacaklarını belirtti. Sertkaya, bu sezon fazla forma şansı bulamamasının önemli olmadığını, önemli olanın sahada 1 dakika da olsa, 90 dakika da olsa Bursaspor`un başarısı için sahada ter dökmek olduğunu söyledi. Sertkaya,"Geçtiğimiz hafta Çanakkale Dardanel ile berabere kalarak taraftarımızı üzdük. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Sakaryaspor`u yenerek hem Dardanel maçını telafi etmek, hem de ilk yarıyı iyi bir puan avantajıyla bitirmek istiyoruz" dedi.

Yeşil Beyazlı takımın genç kramponu Serdar Kurtuluş ise Yeşil Beyazlı taraftarla birlikte olmanın çok güzel olduğunu ve organizasyonun çok beğendiğini belirtti. Kurtuluş, bu sezon fazla forma şansı bulamadığını ve geçirdiği sakatlıktan da yeni kurtulduğunu ifade ederek, "Ligin ikinci yarısında da forma savaşım devam edecek. Yeşil Beyazlı formayı giymek için çok çalışacağım" dedi. Bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Sakarya maçının çok zor geçeceğini düşündüğünü belirterek, Sakarya maçını kazanarak ilk yarıyı galibiyetle bitirmek istediklerini söyledi. İki futbolcu 6 yaşındaki küçük Bursaspor taraftarı olan Furkan Bacak`ın Yeşil Beyazlı formasını da imzalarken, birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek minik taraftara şampiyonluk sözü verdiler.