TC Kimlik No
Şifre
Hakkında

Sevgili çocuklar; 
        
     2009 yılında çizgi film çalışmalarına başlarken aklımızın bir ucunda sizler için daha fazla ne yapabileceğimize dair bir soru işareti vardı. "Timsah Yürüyüşü" çizgi-animasyonu şampiyon olduğumuz sezon Bursaspor TV'de dönmeye başladığında biz çoktan araştırmaya başlamıştık bile...
         
   Barcelona ve Boca Juniors gibi dünyanın sayılı kulüplerinin ardından ilk kez bir futbol kulübünün çizgi-animasyonu varsa; çocuklar için daha fazla çaba sarf etmeliydi. 2010 yılı Haziran ayında çocuk kulübü hazırlıklarına başladık. Çocuk kulübü olacaksa maskotu da olmalıydı. Hemen çizimler yapıldı... Şampiyonlar Ligi'nde  evimizde oynadığımız Manchester United maçında saha kenarında iki timsah maskotu timsah yürüyüşü yapıyordu.  

2012 başında Dergimizde sizler için boyama sayfaları ve yaşınıza uygun içeriklerin olduğu bir bölüm yer almaya başladı. Tabii ki sizin gönderdiğiniz fotoğraflar unutulmadı.

          Ve sıra geldi bütün bu yapılanları birleştirmeye...
          Şuan incelemekte olduğunuz site Türkiye'de bir ilk olan Bursaspor Çocuk Kulübü'nün internetteki yüzünü oluşturuyor. Sizler ise bu yeniliğin ilk üyeleri olacaksınız. Sizlerle birlikte ilerleyen dönemde;

* Şehir gezileri yapacağız. Kentimizi tanıyacağız hep birlikte.
* Futbolcu ağabeylerimizle birlikte sohbet edip,
* Bursaspor TV'de programlar hazırlayıp sunacağız.
* Maçlara gidecek, kendi elimizle boyadığımız pankartları açacağız.
* Kimi zaman fidan dikecek,
* Yeri geldiğinde birlikte tiyatro ve çocuk filmleri izleyeceğiz.
* Doğum günlerimiz olacak.
* Antrenmanları izleyeceğiz; imza alacağız yıldızlardan;
* Kendi tişörtlerimizi yapıp,
* Eğlenceli aktivitelerimiz olacak.

           Kimlik kartımız çıktığında ise Bursastore mağazalarında Çocuk Kulübü üyelerine özel indirimlerle lisanslı ürünler alabileceğiz.

6 ile 12 yaş arasındaysan seni de Çocuk Kulübümüze bekliyoruz...

Bursasporumuz'un geleceğini seninle birlikte kuracağız.

Timsah Yürüyüşü Başlıyor !..