TC Kimlik No
Şifre

Medya Mecraları

RESMİ İNTERNET SİTESİ

 

 

Türkiye Spor Kulüpleri içerisinde en aktif, en dinamik ve en teknolijik özelliklere sahip olan www.bursaspor.org.tr resmi internet sitemiz aylık 1 Milyon üzerinde sayfa görüntülemeye sahip.  İnternet sitesinin içinde 11 farklı mikro sayfa ise çeşitli reklam alanlarını içerisinde barındırmaktadır.
 

İnternet sitesinin bazı alanlarının isim hakları da sponsorluk kapsamında değerlendirilebilmektedir. Örnek olarak Bursaspor A takımının antrenmanlarının haberlerinin yayınlandığı Özlüce Günlüğü veya Bursaspor Çocuk Kulübü sayfasının isim hakkı reklam olarak kullanılabilmektedir. 

Bir başka reklam alanı olarak kullanılabilecek sayfamız ise 17.000 kare fotoğrafın yayınlandığı galeri bölümümüzdür. 

Ayrıca standart olarak çeşitli ölçüler bannerlarda sitemizde yayınlanmaktadır.  

 

 

BURSASPOR DERGİSİ

 

 

 

 

Her ay düzenli olarak yayınlanan Bursaspor Dergisi’nde Bursaspor ile ilgili röportajlar, resimler, tüm haberler yer almaktadır.
Dergimizin trajı 3500 adettir.  

Bursaspor Dergisi Reklam Alanları:

Ön kapak içi

Ön kapak karşısı

Arka kapak

Arka kapak içi

İç sayfalar

*Reklam ölçüsü 3 mm taşırma payı ile A4 boyutundadır.

 

 

MAÇ GÜNÜ GAZETESİ

 

 

Maç günleri için özel basılan, içinde maçla ilgili istatistikler, oyuncu bilgileri, haftalık basın açıklamalarının yer aldığı gazetedir. Arka kapak tam sayfa ilan ölçüsü 29,5x42 cm’dir.
Bursaspor Maç Günü Gazetesi stadyumda bulunan tüm tribünlerde 3000 adet basılıp ücretsiz olarak dağıtılarak geniş bir taraftar kitlesine hitap etmektedir.