TC Kimlik No
Şifre

Forma Reklam Alanları

 

Anadolu futbolunun 1963 yılından bu yana öncülüğünü yapan Bursasporumuz, 2009-2010 yılında elde ettiği Süper Lig şampiyonluğunun ardından ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi'nde temsil eden 5 takımdan birisi olmasını başarmış, 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında ise UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele ederek marka değerini Avrupa Kulüpleri seviyesine yükseltmiştir.

Sadece Türk futbolunun değil, basketbol ve voleybol takımları ile marka değerini her geçen gün artıran Bursaspor, Bursa kentinin en büyük spor markası olmasının yanı sıra yüzbinlerce taraftarı ile iş birliği içerisinde olduğu firmalara güçlü tanıtım imkanına sahiptir.

 

 

 

FUTBOL FORMA REKLAM ALANLARI

 

GÖĞÜS REKLAMI

 

Süper Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve özel maçların yanı sıra Avrupa Kupası maçlarında da kullanacağımız formalarımızın önünde yer alan, tüm dünyanın takip alanında bulunan en önemli reklam mecrasıdır. Bu reklam alanı Kulübümüzün ‘Ana Sponsoru’ adı altında anılır.

 

 

 

SIRT REKLAMI .


Süper Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve özel maçların yanı sıra UEFA Avrupa Ligi maçlarında kullanacağımız formalarımızın sırtında yer alan reklam mecrasıdır.

 

 

 

 

 

KOL REKLAMI

Süper Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve özel maçların yanı sıra UEFA Avrupa Ligi maçlarında kullanacağımız formalarımızın kolunda yer alan reklam mecrasıdır. Forma reklamlarının avantajı olan sürekliliğin ve görünürlüğün esas olduğu reklam alanlarından biridir.

  


ŞORT REKLAMI

 

Süper Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve özel maçların yanı sıra UEFA Avrupa Ligi maçlarında kullanacağımız şortlarımızda yer alan reklam mecrasıdır. Forma reklamlarının avantaj ve olanaklarını taşıyan önemli reklam alanları arasında yer alır.

 

 

 

 

 

 

 

TOZLUK REKLAMI

Süper Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve özel maçların yanı sıra UEFA Avrupa Ligi maçlarında kullanacağımız çoraplarımızda yer alan reklam mecrasıdır. 

 

 

 

BASKETBOL FORMA REKLAM ALANLARI

 

GÖĞÜS REKLAMI

 Türkiye Basketbol Ligi, Federasyon Kupası ve özel maçlarda kullanacağımız formalarımızın göğsünde yer alan reklam mecrasıdır. 

 

 

SIRT REKLAMI


Türkiye Basketbol Ligi, Federasyon Kupası ve özel maçlarda kullanacağımız formalarımızın sırtında yer alan reklam mecrasıdır.

 

 

ŞORT REKLAMI

 

Türkiye Basketbol Ligi, Federasyon Kupası ve özel maçlarda kullanacağımız şortlarımızda  yer alan reklam mecrasıdır.