TC Kimlik No
Şifre

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol takımının yeni isim sponsorluk anlaşması, Tofaş Salonu’nda gerçekleşen törenle yapıldı ve imzalar atıldı.

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı

Bursaspor Basketbol AŞ’nin yeni isim sponsoru olan Uludağ Gazoz’un önemli bölümlerinden bir olan ve Avrupa’da satışı yapılan Frutti Ekstra ile yeşil beyazlı yöneticiler bir araya geldi.

Bursasporlu taraftarlarından da ilgi gösterdiği imza törenine Uludağ İçecek Türk AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erbak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Uludağ İçecek Türk AŞ Ceo’su Mete Öz, ortaklardan ve Bursaspor Kulübü eski başkanlarından Levent Kızıl ile birlikte Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol AŞ Başkanı Sezer Sezgin,Genel Menajer Nedim Yücel, kaptan Ender Arslan katıldı.

İlk konuşmayı Frutti Ekstra Basketbol Takımı Başkanı Sezer Sezgin yaptı. Sezgin, “Basketbol şubemizi 5 yıl önce Süper Lig hedefiyle kurmuştuk. Bugün hedeflenen noktaya geldik. Buraya gelirken katkıları olan herkese teşekkür ediyorum. Yıllardır şehrimizin arkadısnda dağ gibi duran Uludağ Gazoz, takımımızın isim sponsoru olmuştur. Takımın adına Uludağ ailesine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha sonra yapılan konuşmalarda konuşmacılar şunları söyledi:

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erbak: “Geçmişi 400 yıla dayanan Bursalı bir aile olarak kulübümüzün yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Türk Silahlı Kuvvetlerine girdikleri operasyondan zaferle çıkmalarını istiyorum. Futbol dışında basketbol branşındaisim sponsorluğunu kabul ettik.Durmazlara katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum.Bayrağı bir Bursalı aileden aldık, yine bir Bursalı aileye bırakırız. Süper Ligde şampiyonluğu düşünüyoruz.”

ÖMER KIZIL

“Frutti Ekstra olarak Bursaspor’un isim sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Basketbola sponsor olmak bizim hoşumuza gitti. Sponsorluklar uzun soluklu olunca firmaya faydalı oluyor. Bizim gibi diğer Bursalı firmalarda Bursaspor’a destek olmalıdır. Herkesi Frutti Ekstra içmeye davet ediyorum.”

METE ÖZ

“Sezer başkan bizimle görüşmeye geldi ve isim sponsoru olmamızı istedi. Daha önceki sponsor Durmazlar ailesine teşekkür ediyoruz. Levent Kızıl Başkanımın yönetiminde Mali Asbaşkanlık yaptım.Kulüplerin ayakta durabilmesi için sponsorlara ihtiyacı var. Az bütçe ile kurulan bu iyi takımın yanında olmak istedik. İlk hedef 6-8 arasında olmak, önce EuroCup, ardından da Eurolig’e katılmaktır. Avrupa’da da markamızı büyütmek istiyoruz. Sezer başkanımdan bir deplasman giderini karşılamak istiyorum. Hangi deplasmanı uygun görürse. Tüm bursalı işverenlerinde buna destek olmalarını arzuluyorum.”

LEVENT KIZIL

“Futbol kulübünde başkanlık yaparken de en büyük sorun mali kaynak yetirsizliği idi. Sürdürülebilir bir başarı için ekonomik destek şart. Benim kalbim temiz. Başkan olduğumda bu şehir arkamızda durmuştu. Şimdi de basketbol takımının arkasında olacağına, temiz kalpli insanlarla başarının geleceğine inanıyorum.”

ENDER ARSLAN

“Sezon başı yönetim kurulumuz fedakarlık yaparak bizi bir araya getirdi. Bizlerde çok sıkı çalıştık. Lige güzel bir başlangıç yaptık.Uludağ gibi bir markanın yanımızda olması sevindirici. Bizler sahada işlerimizi en iyi şekilde yaparak, kulübümüzü layık olduğu yere getirmek için mücadele vereceğiz.”

 

11/10/2019 18:18
Etiketler :
Sonuç Bulunamadı!
  • Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı
  • Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı
  • Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı
  • Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı
  • Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol’da imzalar atıldı