TC Kimlik No
Şifre

Baş: ‘’ Oyuncularımla gurur duyuyorum”

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, Afyon Belediyespor mücadelesinin ardından yaptığı açıklamada taraftarımıza teşekkürlerini iletti.

Baş: ‘’ Oyuncularımla gurur duyuyorum”

Oyuncularıyla gurur duyduğunu belirten Baş, şu konuşmayı gerçekleştirdi;

“Sezonun genelin Aralık ayından itibaren çocuklar çok istedi. Buraya hak ederek gelmişler. LŞigi 4. Bitirmişlerdi. Baktığınızda biz onları Federasyon Kupası’nda ve ligde de Afyon’u yenmiştik. Play-Off serisinde verdiğimiz iki maçı herkes gördü. Bir tanesinde Dejan yoktu. Bir tanesinde de orada 15 sayıdan maçı verdik. Çocuklar çok istedi. Onlar çok hak etti. Buralarda olmamızın yegane sebebi oyuncularım. Gurur duyuyorum. Biz bu yolda taraftarımız ile birlikte yürüyoruz. Taraftarımız inanılmaz itici bir güç. Tek ricam provokasyonlara gelmemeleri. Çok etkileyici bir taraftarımız var. Yanımdaki insanlara sesimi duyuramadım. Bizim gerçekten 6.adamamızdan daha fazlası onlar.  Rakibe de sanki sahada 10 kişi oynuyormuşuz gibi his veriyor. Onlara çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep yanımızda olsunlar. Biraz sakin ve provokasyonlara gelmemelerini rica ediyorum. 

DÖRTLÜ FİNALDE ÇOK ZORLU MAÇLAR BİZİ BEKLİYOR

Dörtlü finalde herşey açık. Daha çok isteyen. Rotasyonu iyi değerlendiren takımlar, 6 tane maç oynayacak. Yukarı çıkmak istiyorsak buradaki gösterdiğimiz enerjiden çok daha fazlasını yapmalıyız. Şu da bir gerçek. Rakiplerimizin hepsi çok kuvvetli. Çok zor maçlar bizi bekliyor ama biz her maçımızı kazanmak istiyoruz.  

Teknik ekibime, Genel Menajerimiz Murat Konuk’a, yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Biz henüz 3 yılımızı doldurmadık. Hedefimiz burayı spor kulübü haline getirmekti. Buraları gördük ya gerçekten çok mutluyum.

07/05/2017 19:57