TC Kimlik No
Şifre

Rahmiye Malcıoğlu İ.O. Danone Cup’ta Bursa ikincisi oldu

Futbol Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizden kurulu Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu, Danone Cup Bursa şampiyonasında ikinci olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Rahmiye Malcıoğlu İ.O. Danone Cup’ta Bursa ikincisi oldu

Dört senedir katıldığı Türkiye Şampiyonası’nda 2 birincilik 2 kez dördüncülük ve 1 kez de Fair-Play ödülü alan Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu’nun bu senede derece alması bekleniyor.

Bursa şampiyonasında oynadığı 16 maçta 94 gol atıp kalesinde sadece 2 gol gören takımımız, 16-19 Nisan tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına başladı.

Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Rafet Yılmaz, bu başarıda emeği geçen Bursaspor Futbol Okulu antrenörlerine ve Bursaspor Yönetim Kurulu’’na teşekkür etti.

Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ise “Çocuklarımızın başarısından son derece memnunuz. Bu çocuklar Bursaspor’un geleceğidir. Bu sene kupayı Bursa’ya getirerek çalışmalarımızı taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Bu sene Danone Cup’ta Türkiye Şampiyonu olan takım İngiltere’de yapılacak olan Dünya Şampiyonası’na gitmeye hak kazanacak.  

12/03/2013 15:21