TC Kimlik No
Şifre

Millilerin 3 Golü de Timsahlardan

U17 Milli Takımımız, özel maçta karşılaştığı İtalya ile 3-3 berabere kaldı.

Millilerin 3 Golü de Timsahlardan

U17 Genç Milli Takım kadrosunda Bursasporlu 4 futbolcumuz yer aldı. Batuhan Altıntaş, Ertuğrul Ersoy ve Şahin Gizlenci ilk 11’de mücadele etti. Furkan Emre Ünver ise mücadelenin son 5 dakikasında forma giydi.

Millilerimizin 3 golünü de Bursasporlu oyuncularımız attı. Gebze Alaettin Kurt Stadı'nda oynanan maçta U17 Milli Takım'ın gollerini Şahin’in asistiyle 11.dakikada Batuhan, 67. dakikada ise bu kez Batuhan’ın asistiyle Şahin ve 78.dakikada Ertuğrul Ersoy attı. İtalya'nın golleri ise 10 ve 13. dakikalarda Cerri ile 23. dakikada Piu'dan geldi.

Karşılaşmayı Deniz Kükrek yönetirken, Mesut Kük ve Bahadır Yıldırım yardımcı hakemler, Ömer Tolga Güldibi de dördüncü hakem olarak görev aldı.

Türkiye: Übeyd Adıyaman, Egemen Zengin (Dk.41 Savaş Polat), Mete Çelik (Dk.76 Hasan Hüseyin Tuzcu), Abdulsamet İlgar (Dk.76 Furkan Emre Ünver), Ertuğrul Ersoy, Kaan Baysal (Dk.41 Orkan Çınar), Şahin Gizlenci, Alpcan Arıcı (Dk.31 Erdal Öztürk-Dk.59 Umut Dilan Bozok), Batuhan Altıntaş, Oğuzhan Acar (Dk.31 İbrahim Serdar Aydın), Altuğ Taş (Dk.41 Fırat Suçsuz)


İtalya: Simone Scuffet, Arturo Calabresi, Giacomo Sciacca, Elio Capradossi, Rosairo Rizzi, Gennaro Tutino, Mario Pugliese, Luca Palmiero, Alessandro Piu, Federico Bonazzoli, Alberto Cerri

 

21/02/2013 16:43