TC Kimlik No
Şifre

U21 Takımımız Yemekte Buluştu

Hafta sonu şampiyonluk maçına çıkacak olan U21 takımımız bugün akşam saatlerinde Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin verdiği yemekte bir araya geldi.

U21 Takımımız Yemekte Buluştu

Yıldırım Kaplı Kaya Şeyhzade Restoranda gerçekleşen organizasyona Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan, Gençlik Geliştirme Programı Sorumlumuz Adnan Örnek, U21 takımı antrenörümüz Turan Şen, Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Altyapı Antrenörlerimiz ve U21 takımı oyuncularımız katıldı.

Yemekte konuşan Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan; “Yıldırım Belediyesi son yıllarda Vakıfköy’e çok büyük hizmet etti. Bugüne kadar böyle bir ortam oluşmadığı için Belediye Başkanımıza teşekkür edememiştim, kendisine yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim. Başkanımız ile az önce görüştüm, kendisi Vakıfköy’de yapılacak olan Spor Lisesi konusunda da yardımcı olacak. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ise yaptığı konuşmada; “Bu akşam sizlerle olmaktan bizde çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. U21 futbol takımımız bugüne kadar ortaya koymuş olduğu başarı, çok anlamlı bir başarı. Geleneksel yapıları bozmak çok zor bir şeydir. Ülkemiz de de geleneksellik hakimdir, ama ilk defa bir Anadolu takımının U21 takımı zirveye oynuyor ve Allah’ın izni ile cumartesi ipi göğüsleyeceğiz hep birlikte. Bursaspor açısından gelecek adına çok önemlidir. Bir toplumu gelecek te var edecek, gelecek hedeflerini yerine getirecek, beşeri sermayesi insan kaynağıdır ve gençliktir. Toplumlar ve devletler gelecek planlarını yaparken genç kuşaklara güvenerek plan yaparlar. Centilmenliği muhafaza etmek çok önemlidir. İnşallah cumartesi günü olacak maçta da bizlerde orada olacağız, şampiyonluk ipini hep birlikte göğüsleriz. U21 takımımızda böylelikle Anadolu’da bir geleneği değiştirmiş olur” dedi.

Kendisinin de Vakıfköy’den çıktığını belirten Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Adnan Örnek “Biz Vakıfköy’ün içinden doğduk, Bursaspor’a Vakıfköy’den çıktık. Bence Bursa’nın ve Yıldırım’ın en önemli parçalarından Vakıfköy, özellikle katkılarından dolayı Yıldırım Belediye Başkanımıza teşekkür ederim, yaklaşık 10-15 gündür görevdeyim ve çocuklara tek bir şey söylüyorum, hayal etmeleri gerekiyor, hayaller hedefler hep yüksek olmalı. Ben bu nazik davet için ve U21 takımımızın başarısı için teşekkür ederim” dedi.

U21 Antrenörünüz Turan Şen ise; “Bize bu olanağı ve imkanları sağladığını için Belediye Başkanımıza teşekkür ederim.  Kendisi bize hep yakın bir insan, Vakıfköy’e yaptıkları için ayrıca bir teşekkür etmemiz gerekiyor. Her zaman ne istediysek yaptı, bu gençlerin buralara gelebilmesi için elinden gelenin en iyisini yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum. Burada ki başarı sadece bizlerin değil bu başarı oyuncularımızındır, sezon başında hocalarımızla oturduk, biz başladığımızda tabi ki herkesin hedefi oluyor, bizim burada ki hedefimiz de herkes arkadaşı için oynarsa bizim bu işi başarabileceğimizi düşündük, oyuncularımıza da söyledik. Onlarda hepsi birer arkadaşı oynadığı için bir zincir oluşturduk ve bu sonuca ulaştık. 5 tane arkadaşımız şu anda A takım kadrosunda ve bu sayıyı çoğaltmak istiyoruz. Bursa’da bir çığır açtı arkadaşlar, inşallah bu devam edecek, burada ben oyuncularımıza, Ali Turan başkanımıza, diğer yöneticilerimize ve antrenör arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Yemeğin ardından Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali yanında getirdiği hedileri oyuncularımıza takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

11/05/2016 23:10
Etiketler :
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
 • U21 Takımımız Yemekte Buluştu