TC Kimlik No
Şifre

Emirhan Aydoğan ile 5 Yıllık Sözleşme

U21 Takımı oyuncumuz Emirhan Aydoğan ile 5 yıllık sözleşme imzalandı.

Emirhan Aydoğan ile 5 Yıllık Sözleşme

U21 Takımımızın genç orta sahası Emirhan Aydoğan ile 5 yıllık sözleşme imzalandı. Özlüce Tesislerimizde, Başkanımız Ali Ay ile görüşen Emirhan, sözleşmesini 5 yıl daha uzattı.

Başkanımız Ali Ay, altyapıya daha çok önem vereceklerini  belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “Altyapımızdan ne kadar futbolcu a takımda oynarsa biz o kadar mutlu olacağımızı defalarca söyledik. Bundan sonra da devam edecek, Emirhan kardeşimize 5 yıllık imza attırdık kendisine başarılar diliyorum, inşallah başarılı olur. Bursaspor’a,  Milli Takıma ve Türk futboluna iyi bir futbolcu olarak kendisini gösterir. Başta Ali Turan olmak üzere altyapı hocalarımıza çok teşekkür ediyorum, bütün Bursasporlulara ve Emirhan kardeşimize hayırlı uğurlu olsun”

Sözleşmesini 5 yıl daha uzatan Emirhan Aydoğan ise; “ Bursaspor’da Futbol Okulundan başlamıştım. Ben öncelikle altyapı hocalarıma teşekkür ediyorum, Başkanımız Ali Ay ve Ali Turan’a teşekkür ediyorum. Gerçekten bende büyük emekleri var. İnşallah bu imza altyapıdaki kardeşlerimizin de daha çok kendilerini geliştirmesini ve yukarıyı istemelerini sağlar, artık daha çok çalışma zamanı, umuyorum Bursaspor’a faydalı bir futbolcu olurum” dedi.

 

17/03/2016 15:57
Etiketler : ,
  • Emirhan Aydoğan ile 5 Yıllık Sözleşme
  • Emirhan Aydoğan ile 5 Yıllık Sözleşme