TC Kimlik No
Şifre

U21 Takımımız Yemekte Buluştu

U21 Takımımız dün akşam Doburca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen organizasyonda bir araya geldi.

U21 Takımımız Yemekte Buluştu

Doburca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen organizasyona, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, Başkanımız Ali Ay, 2. Başkanımız Ali Ademoğlu, Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Pulat, TFF, Hukuk ve İdari Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanımız Hakan Dinçtürk, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan, Bursastore'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Dinsever,Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, U21 Takımı Teknik Sorumlusu Turan Şen ve altyapı oyuncularımızın katıldığı yemekte konuşan Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Bursaspor’un ‘dünya markası’ kimliğine alt yapıdan yetişen futbolcularla ulaşacağını söyledi.

Başkan Altepe, U21 Ligi’nde Fenerbahçe’yi 2-0’lık skorla yenerek liderliğini sürdüren alt yapı oyuncularını da tebrik etti. Sağlanan imkanlar ve gösterilen ilgiyle birlikte Bursaspor alt yapı takımlarının şu anda tüm dönemlerin en iyi konumuna ulaştığını belirten Başkan Altepe, “Görüyorum ki hemen tüm yaşlarda güzel sonuçlar alınıyor. Tüm yaş grupları liderliğe oynuyor. Bursa ve Bursalılar, sizler buna layıksınız. Alınan puanlar sizi mutlu ettiği gibi hepimizi mutlu ediyor. Fenerbahçe’yi yenmek önemlidir. Siz yendiniz, tebrik ediyorum. İnşallah bunlar sürekli olur ve alt yapı desteğiyle Bursaspor dünya markası haline gelir” diye konuştu.

Başkanımız Ali Ay ise takımın elde ettiği başarıların alt yapıya verilen desteklerle sürdürülebilir hale getirileceğini belirtti. Yönetim olarak alt yapıyı ‘olmazsa olmaz’ gördüklerini, yeni şampiyonlukları alt yapıdan yetişen futbolcularla yaşamak istediklerini vurgulayan Ay, “Eğer kendi evlatlarımızı üst ligde oynatmazsak, maalesef gelebileceğimiz en iyi yer 4.  ya da 5.’liktir. Sizlere önem veren Bir belediye başkanınız, başkanınız ve hocanız var. Biz size değer veriyoruz. Sizin daha çok değer vermeniz gerekiyor. İnşallah hep birlikte arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu da Bursa’daki tesis ve futbol imkanlarının birçok ilde bulunmadığını vurguladı. Bunlar iyi değerlendirildiğinde arzu edilen başarıların hiç de uzak olmadığını dile getiren Hamzaoğlu, “Bursaspor, biz bildik bileli iyi oyuncular yetiştiriyor. İnşallah biz de bunun devamını getireceğiz. Bunun için buradayız” ifadelerini kullandı. 

03/03/2016 16:27
Etiketler :
  • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
  • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
  • U21 Takımımız Yemekte Buluştu
  • U21 Takımımız Yemekte Buluştu