TC Kimlik No
Şifre

Altyapıda İmzalar Atıldı

2015-2016 Akademi sezonunda görev alacak antrenörlerimiz imzalarını Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimiz’de attı.

Altyapıda İmzalar Atıldı

Altyapı ve Futbol Okulu’nda Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan  yeni sezonda görev yapacak olan antrenörleri basın mensuplarına tanıttı.

Turan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “ 2015-16 sezonu Bursaspor altyapısı için hayırlı, uğurlu olsun. Geçtiğimiz sezon bizimle birlikte olan 5 antrenörümüz bu sezon ayrıldılar. Bursaspor altyapısı için çok emekleri geçti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu olarak Mesut Ünal hocamız ile devam ediyoruz. Aynı zamanda U21 takımımızın Teknik Sorumlusu olarak görev yapacak.

U21 Yardımcı Antrenörümüz Fazlı Tan,

U19 Teknik Sorumlusu Harun Şen

U19 Yardımcı Antrenörü Mustafa Er

U17 Teknik Sorumlusu Ali Aköz

U16 Teknik Sorumlusu Muzaffer Kabadayı

U15 Teknik Sorumlusu Nurgut Ak

U14 Teknik Sorumlusu Serkan Türkay

U13 Teknik Sorumlusu  Hacı Murat Yılmaz

U13-U14-U15-U16-U17 Akademi Ligleri Teknik Sorumlusu ve Oyuncu İzleme Yılmaz Burul

Metin Akdemir, Nail Gürel, Koray Tanrıverdi kaleci antrenörlerimiz, Cemal Ayyıldız ve İbrahim Gırak kondisyonerlerimiz Yılmaz Burul hocamız da Akademi Ligleri Sorumlusu ve oyuncu izleme olarak görev yapacaklar. Kendilerine hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

MESUT ÜNAL: “ BURSASPOR’A EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ”

GGPO Sorumlumuz Mesut Ünal imza töreninde yaptığı açıklamada saygı, sevgi çerçevesinde çok çalışarak Bursaspor’a hizmet edeceklerini belirtti.

Ünal sözlerini şöyle sürdürdü; “Bursaspor’da görev almak bizim için çok onurlu bir görev. Tüm ekip halinde bunun bilincindeyiz. Başkanımız da söyledi. Bu saatten sonra konuşmaya gerek yok, çalışma zamanı. Yaklaşık 1-1.5 aydır yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Geçen sezondan aramızda olmayan arkadaşlarımız var. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Bu bir süreçtir. Bizler Bursasporluyuz. Gel denildiğinde gelir, git denildiğinde gideriz. Sonuçta hepimiz Bursaspor’un işçisiyiz. Yaşı büyük olan hocalarımız var, küçük olan hocalarımız var. Ağabey kardeş ilişkisi içerisinde, sevgi, saygı içerisinde Bursaspor’a en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. İnşallah hepimiz adına hayırlı olur. Bugün Trabzon seyahatimiz var. Camiamız adına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MESUT ŞEN: “ TÜRKİYE’NİN EN İYİ ALTYAPISI BURSASPOR’UN”

Efsane futbolcumuz Mesut Şen ise Bursaspor altyapısının Türkiye’nin en iyi altyapısı olduğunu vurguladı. Şen sözlerini şöyle sürdürdü; “Altyapımız şuanda Türkiye’nin en büyük altyapısı. Zirve yapmış durumda. İnşallah idareci kardeşlerimiz bu altyapıya gereken önemi daha fazla verecektir. Altyapıdan çıkan futbolcularımız A takımda yer alacaklardır. Başarılı grafiği daha da ileriye gidecek inşallah. Çok umutluyum.”

YILMAZ BURUL: “ TÜM TÜRKİYE’Yİ TARAYACAĞIZ”

 Yeni dönemde Akademi takımları Sorumlusu ve Futbolcu İzleme görevi yapacak antrenörümüz  Yılmaz Burul ise, “ Yeni sezon Bursaspor camiasına hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza da vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni göreve gelen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu sezon yeni bir göreve getirildim. Ali Başkan’a teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm Türkiye’yi tarayarak daha iyi oyuncular Bursaspor’a kazandıracağımıza inanıyorum. Sezon hayırlı olsun” dedi.

ÜÇ PROFESYONEL İMZA !

Bursaspor’umuzun altyapısında yetişen ve gösterdikleri performans ile dikkat çeken Mertcan Erdem, Mustafa Ün ve Emirhan Çolak kendilerini profesyonel yapan imzayı Vakıfköy Orhan Tesisleri’nde düzenlenen törenle attı.

Altyapıdan sorumlu yöneticimiz Ali Turan yaptığı açıklamada Bursaspor için mutlu günlerden birisini yaşadıklarını ve  Mertcan için Yolspor ve  Arabayatağıspor’a, Mustafa Ün için Tütünspor’a, Emirhan için Conpenantaspor’a teşekkürlerini sundu.

Profesyonel olan üç futbolcunun  gelişimleri için Yeşil Bursa A.Ş. kiralık olarak gidecekleri belirtildi

14/08/2015 14:44
Etiketler : ,
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı
  • Altyapıda İmzalar Atıldı