TC Kimlik No
Şifre

Mudanya Bursaspor Futbol Okulu’nda Sertifika Heyecanı

Futbol Okulumuzun Mudanya Şubesi’nde minik timsahlar sertifika heyecanı yaşadı.

Mudanya Bursaspor Futbol Okulu’nda Sertifika Heyecanı

Mudanya İlçe Stadyumu’nda yapılan Yaz Futbol Okulu’nun sertifika törenine yönetim kurulu üyemiz Ahmet Bozdemir, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ve 75 minik timsah ile aileleri katıldı.

Yöneticimiz Ahmet Bozdemir törende yaptığı konuşmada Bursaspor Futbol Okulu’nun kentin çeşitli ilçelerinde faaliyetlerini sürdürdüğü ve Mudanya Futbol Okulu’nda eğitim alan öğrenciler ile ailelerin çok güzel bir ortam yarattığını belirtti.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise yaptığı açıklamada  “Bursaspor Futbol Okulu’nda gençlerimiz, yaz tatillerinde kötü alışkanlıklardan uzak tutulma ve spora karşı duyarlı olmaları yönünde eğitimler aldılar. Bursaspor Futbol Okulu’nun ilçemize gelmesi çok önemli. 75 çocuğumuz burada tecrübeli antrenörler eşliğinde eğitim aldılar. Bizlere düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.

Daha sonra minik öğrencilere sertifikaları yöneticimiz Ahmet Bozdemir ve Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz tarafından takdim edildi.

Ayrıca yöneticimiz Ahmet Bozdemir, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a Bursaspor forması hediye etti. 

14/07/2015 15:47