TC Kimlik No
Şifre

Genç Yetenek Bursaspor Akademisi’ne Transfer Oldu

Atıcılar Gençlik Spor Kulübü oyuncusu 2003 doğumlu Ömer Fatih Aslan, Bursaspor Futbol Akademisi’ne transfer oldu.

Genç Yetenek Bursaspor Akademisi’ne Transfer Oldu

Futbol Okulu ve Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan ile GGP Sorumlumuz Mesut Ünal, genç futbolcunun transferi için Atıcılar Spor Kulübü’ne ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette Atıcılar Gençlik Spor Kulübü Başkanı Davut Şen, Genel Kaptan İlyas Korkmaz, Basın Sözcüsü Fatih Vardar, yönetici Erkan Kırcalı, Teknik Direktör Ahmet Yararlı ve Altyapı Sorumlusu Recep Adıgüzel hazır bulundular.   

TURAN; “AMATÖR KÜMEYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Futbol Okulu ve Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan yaptığı açıklamada, “Bursaspor olarak Bursa Amatör kümesini detaylı bir şekilde takip etmekteyiz. Bunun neticesinde de Bursalı genç oyuncuları Bursaspor’a kazandırmaya devam edeceğiz” dedi. Ali Turan, Atıcılar Gençlik Spor Kulübüne yapılan ziyarette oyuncunun transferinde kolaylık gösteren ve çok güzel bir şekilde kendilerini ağırlayan kulüp başkanı ve yetkililerine teşekkür etti.

Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Mesut Ünal ise  yaptığı açıklamada, “10 yıl Atıcılar Mahallesi’nde oturdum. Bursa ve Bursaspor’u Atıcılar’da tanıdım ve öğrendim. Atıcılarspor’dan genç kardeşimizi Bursaspor’a kazandırmak ve dostlarımla bir araya gelmek beni çok mutlu etti” dedi.

11/02/2015 13:51