TC Kimlik No
Şifre

Futbol Okulu'muzun Yeni Şubesi Nazilli'de Açıldı

AR-GE Proje grubumuzun “Bursaspor Her Yerde” sloganıyla başlattığı Futbol Okulları’nın 7.şubesi Aydın’ın şirin ilçesi Nazilli’de açıldı.

Futbol Okulu'muzun Yeni Şubesi Nazilli'de Açıldı

Açılışa Bursaspor Futbol Okulları Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler, Bursaspor Futbol Okulları Proje Sorumlusu Fatih Çayla, Nazilli’de öğrenimlerini sürdüren Ünitimsah üyeleri, Futbol Okulu’nda eğitim alacak öğrenciler ve aileleri katıldı.

Hakan Cenkçiler; “ Heyecanımız Büyük”

Bursaspor Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler, Bursaspor Futbol Okulları’nın yurdun çeşitli noktalarına yayılıyor olmasından dolayı oldukça heyecanlı olduklarını belirtti. Cenkçiler yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “ Nazilli’deki bu açılışımızın büyük heyecanını duyuyorum. Bursa dışında yaklaşık 400 km uzaklıkta Bursaspor ismini duyuracağız. Buradaki çocuklarımıza Bursaspor tarihi ile ilgili sorular sordum ve doğru yanıtlar aldım.  Kendilerine “Sizlerde bizler gibi Türkiye’nin her yerinde futbol oynayabilir, bizlerle yurt dışına gidebilirsiniz” dedik. Çok mutluyuz, gururluyuz. Bursaspor her yerde. Tüylerim diken diken oldu. Buradaki büromuz  da çok güzel olmuş. Anadolu’nun son lig şampiyonu Bursaspor burada büyük ilgi görüyor. Üç sezon önce burada Türkiye Kupası’nda Nazilli ile oynamıştık.  Bursaspor’a olan sevgi alaka çok üst düzeyde. Nazilli şubemizin yöneticisi Adnan Menderes’in burada çok güzel işler yapacağına inanıyoruz. Hem Bursaspor hem de Nazilli’ye adına hayırlı olur” dedi.

 

Adnan Menderes; “ Bursaspor’u Nazilli’de Temsil Etmenin Gururunu Yaşıyoruz”

Nazilli Bursaspor Futbol Okulu Sorumlusu Adnan Menderes ise Nazilli’de Bursaspor ismini en güzel şekilde temsil edeceklerini söyledi. Bursaspor gibi büyük bir kulübün Nazilli’de olmasından dolayı halkın da çok mutlu olduğunu belirten Menderes, “Benim için hayatımdaki en önemli günlerden birisi. Çok heyecanlıyım. Bursaspor’un altyapıya verdiği desteği biliyoruz ve bunu Nazilli’ye taşımaktan dolayı gurur duyuyoruz. Nazilli’nin sokaklarında Bursaspor sesleri yeşil-beyaz formalar çok güzel bir olay. Çocuklarımızın iyi bir eğitimle iyi doğru insan olması için güzel çalışmalarımız olacak.  Nazilli’de Bursaspor’a bakış açısı çok farklı. Şampiyonluğun ardından burada Bursaspor’a ilgi çok fazla. Bizler Bursaspor’u Futbol Okulumuz ile birlikte en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız” dedi.

 

Fatih Çayla; “ Çok mutluyuz”

Bursaspor Futbol Okulları Proje Sorumlusu Fatih Çayla ise “Nazilli’de bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Futbol okulları  “Bursaspor Her Yerde” projesi çerçevesinde 7. ayağımız olan Nazilli’de açılımızı gerçekleştirdik. Nazilli halkı bize karşı çok ilgililer. Ege’nin incisi Nazilli’den geçmiş dönemde Türk futboluna önemli oyuncular çıktı. İnşallah bundan sonra bu projemiz ile Bursaspor Futbol Okulları vasıtasıyla Türk futboluna isimler kazandırırız” dedi.            

27/11/2014 12:02