TC Kimlik No
Şifre

Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor

2006 yılından itibaren Bursa’da hizmet veren Futbol Okulumuz, Ekim ayı sonunda İstanbul, Yalova, Nazilli, Alanya ve İnegöl’de minik öğrencilere futbol eğitimi vermeye başlıyor.

Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor

AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler, Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ve AR-GE Grubu Futbol Okulu Projesi Sorumlusu Fatih Çayla Özlüce Tesisleri’mizde yeni açılacak olan Futbol Okulu Şubeleri Sorumluları ile birlikte tanıtım toplantısı düzenlendi.

AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler yaptığı açıklamada Bursaspor Futbol Okulu’nun şubeleriyle birlikte kent içi ve kent dışında Bursaspor’u en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti. 

GÜLER: BURSASPOR’UMUZU GÜZEL BİR GELECEK BEKLİYOR

Güler sözlerini şöyle sürdürdü; “ Recep Bölükbaşı yönetiminin projelerinden olan Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ve AR-GE Grubumuzda Futbol Okulu Projemiz ile ilgilenen arkadaşımız Fatih Çayla 3 aydır Futbol Okullarımızın yurdumuzun çeşitli yerlerinde açılması için yoğun bir mesai harcadılar. Futbol okulları ülkemizde uzun yıllardır var olan yapılar. Özellikle kent nüfuslarının sürekli artması artan nüfus ile birlikte sürekli olarak azalan boş araziler sokaklarda futbol oynamanın zorlaşması velilerin artan güvenlik kaygıları gibi sebepler çocukların futbola yönelmesi noktasında futbol okullarını bir nevi zorunlu bir hale getirdi. Anadolu’nun son şampiyonu Bursaspor’umuzu kent içi ve dışında temsil edilmesi  ve bu bağlamda düşünülen futbol okulları projesini anlamını ve alt yapımıza sağlayacağı maddi manevi kazanımları düşününce bu projenin Bursaspor’umuza büyük katkı yapacağını düşünmekteyiz. İnşallah bu okullarımızın bugün 5 olan sayısı ilerleyen dönemlerde 55 hatta 105 okula ulaşır. Bu sonucunda da çok daha verimli güzel bir gelecek Bursaspor’umuzu beklemekte. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.”

CENKÇİLER: BURSASPOR SEVGİSİNİ TÜM TÜRKİYE’YE YAYMAK İSTİYORUZ

Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ise yaptığı açıklamada Futbol Okulu’nun 8 yıl önce kurulduğunda kimsenin bu noktalara geleceğini tahmin edemediğini belirtti. Cenkçiler, Futbol Okulu’nda eğitim alan minikler için hedeflerinin önce sağlıklı birer birey olmalarını ardından Bursaspor’a en kaliteli şekilde taraftar olmalarını ve aralarında yetenekli olanlarının ise Bursaspor’un altyapısına kazandırmak olduğunu söyledi. Cenkçiler , “Yeni kurulan şubeler ile birlikte Bursaspor sevgisini tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz.  Bursaspor’un büyüklüğünü, sesini duyurabilmek istiyoruz. Futbol okulumuzda eğitim alan tüm çocuklarımız Bursaspor’un tarihini, futbolcularını, başkanını, yönetim kurulu üyelerini çok yakından biliyorlar. İyi bir taraftar kültürü ile birlikte futbol eğitimi veriyoruz” dedi.

ÇAYLA: EN İYİ OLANAKLAR ÇOCUKLARIMIZA SUNULACAK

AR-GE Grubunda Futbol Okulu Projesi Sorumlusu olan Fatih Çayla ise yeni şubeler ile Bursaspor sevgisini ve eğitim kalitesini en iyi olanaklar ile çocuklara aşılamak istediklerini ve ilerleyen yıllarda Bursaspor’a futbolcu kazandırabilmenin vizyon ve misyonları olduğunu açıkladı.

Konuşmaların ardından yeni kurulan şubelerin sorumluları sözleşmeleri imzaladıktan sonra Bursastore Lojistik’ten antrenmanlarda kullanılacak olan malzemelerini teslim alarak Bursa’dan ayrıldılar.

İstanbul Şubesi  Sorumlusu: Tolga Bayraktar
Nazilli (Aydın) Şubesi Sorumlusu: Adnan Menderes
Alanya Şubesi Sorumlusu: Murat Aslan
İnegöl Şubesi Sorumlusu:  Sezai Çelik
Yalova Şubesi Sorumlusu: İ.Serkan Akgün  

30/09/2014 13:17
Etiketler :
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor
 • Futbol Okulumuz 5 Kente Yayılıyor