TC Kimlik No
Şifre

Tevfik Lav Turnuvası’nda Yarı Finaldeyiz

Manisa Belediyespor’un organize ettiği 2003 ve 2004 doğumlu sporcuların mücadele ettiği Tevfik Lav Futbol Turnuvası Manisa’da devam ediyor.

Tevfik Lav Turnuvası’nda Yarı Finaldeyiz

Dün ve bugün oynanan grup maçları sonucunda 2003 ve 2004 doğumlu futbolcularımızın yer aldığı takımlarımız yarı finale çıkma başarısını gösterdiler.

Her iki takımımızında antrenörlüğünü yapan Mesut Aldanmaz yaptığı açıklamada turnuvanın çok güzel bir biçimde devam ettiğini ve genç sporcuların hem saha içerisinde hem de saha dışında Bursaspor’a yakışır şekilde hareket ettiklerini belirtti. Her iki takım ile birlikte yarı finale çıkma başarısı gösterdiklerini belirten Aldanmaz turnuvanın genç sporculara bu yaşlarda çok büyük tecrübeler kazandırdığının altını çizdi.

Takımlarımızın turnuvada şuana kadar sonuçlar ise şöyle; 

2003 Takımımız

Bursaspor 1-0 Göztepe

Bursaspor 2-1 Muğlaspor

Bursaspor 4-0 Manisaspor

Yarı finalde rakibimiz Turgutluspor oldu. Diğer yarı final eşleşmesinde ise Bucaspor ile Göztepe karşı karşıya gelecek.

2004 Takımımız

Bursaspor 3-1 Göztepe

Bursaspor 11-0 Muğlaspor

Bursaspor 3-1 Manisaspor

Yarı finaldeki rakibimiz Turgutluspor oldu. Diğer yarı final eşlemesinde ise Beşiktaş ile Manisaspor karşı karşıya gelecek.

Yarı final müsabakaları yarın saat:09:30’da, final müsabakası ise 11:30’da Manisa Belediyespor Fikri Bayrıl Tesisleri’nde oynanacak. Müsabakaları Manisa Bölgesi Üst Klasman hakemlerimizden olan Yunus Yıldırım yönetiyor.  

30/08/2014 14:24