TC Kimlik No
Şifre

Altyapımızdan Teşekkür Plaketi

Bursa’mızın amatör kulüplerinden altyapımıza transfer olan oyuncularımız için yönetim kurulu başkanlarına teşekkür plaketi verildi.

Altyapımızdan Teşekkür Plaketi

Arabayatağıspor, Emekspor ve Bağlarbaşıspor kulüplerinden U21 takımımıza transfer olan genç sporcular için, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan kulüp başkanlarına teşekkür plaketi takdim etti.

 

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde gerçekleşen plaket törenine, Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan, Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Yalçın Gündüz, U21 Teknik Sorumlumuz Mesut Ünal, Arabayatağı Spor Kulübü Başkanı Ekrem Senal, Bağlarbaşı Spor Kulübü Başkanı Yahya Demir, Emekspor Kulübü Başkanı Orhan Aydın’ın yanı sıra Arabayatağıspor’dan transfer olan oyuncular Mercan Erdem, İbrahim Altay, Bağlarbaşıspor’dan transfer olan Zeynel Alkan ve Emekspor’dan transfer olan Emre Demirci katıldı.

 

Ali Turan: “Kulübümüz için hayırlı olsun”

Altyapı ve Futbol Okulu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Ali Turan, altyapımıza transfer olan oyuncuların kulübümüz için hayırlı olmasını diledi. Futbolcuların kulübümüze transferinde kolaylık sağlayan kulüp başkanlarına teşekkür eden Turan şunları söyledi; “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. 3 kulübümüzden U21 takımımıza kazandırdığımız 4 futbolcu için başta başkan ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere oyuncularımıza da teşekkür ediyorum. Futbolcularımızdan bu yıl çok şey bekliyoruz. İnşallah bizleri mahcup etmezler. Bu yıl bir ilki yaptık ve amatör kümeden altyapımızın en üst yaş kategorisine 4 futbolcu aldık. Onlarda bizi mahcup etmeyip başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Kulübümüz için hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Yalçın Gündüz: “İletişime devam edeceğiz”

Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Yalçın Gündüz, plaket töreninde yaptığı konuşmada kulüp başkanlarımıza gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkür etti. Gündüz sözlerini şöyle sürdürdü; “Yeni yönetim kurulumuzun seçilmesiyle birlikte Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan oldu. Bununla birlikte yeni bir yapılanmaya gidildi. Antrenör kadrolarında yapılan değişiklikler doğrultusunda bu yıl kurulan U21 takımımızın başına Mesut Ünal hocamı geldi onun yardımcılığına ise Fazlı Tan hocamız geldi kaleci antrenörlüğünü ise Metin Akdemir hocamız yapacak. Bu yeni yapılanma içerisinde takımımızın eksiklerini giderme adına transfer çalışmaları yaptık. Bu çalışmalar neticesinde bugün yanımızda olan 4 arkadaşımızla anlaşma sağladık. Aramıza yeni katılan 4 arkadaşımızın Bursa’lı olması da bizi çok mutlu etti. Bu futbolcu arkadaşlarımızın şuana kadar olan performansından çok mutluyuz ve gelecek adına da çok ümitliyiz. Ben bizlere göstermiş oldukları kolaylık ve yakınlıktan dolayı 3 kulübümüzün başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonrada aynı iletişimi devam ettirmeye çalışacağız.”

 

 

12/08/2014 15:44
Etiketler : Altyapı
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi
  • Altyapımızdan Teşekkür Plaketi