TC Kimlik No
Şifre

Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !

Bu sezon katıldığı turnuvaların tamamında şampiyon olan ve Danone Uluslar Kupası'na katılmaya hak kazanan Futbol Okulumuzda futbol eğitimi olan sporculardan oluşan Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, kasım ayında Brezilya'da düzenlenecek olan turnuva öncesinde yabancı dil eğitimi çalışmalarına başladı.

Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !

Bursa'da faaliyet gösteren V.I.P English Academy'in katkılarıyla genç oyuncularımız İngilizce eğitimi almaya başladı.

SEZGİN; “ İLETİŞİM ÇOK ÖNEMLİ”          

Futbol Okulumuzdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin V.I.P. English Academy’de verilen derse katıldı. Yöneticimiz Sezer Sezgin ders sonrasında yaptığı açıklamada V.I.P. English Academy Koordinatörü Serpil Kalin’a teşekkür etti.  Sezgin, eğitimin her aşamasının çok önemli olduğunu futbolun yanı sıra öğrencilerin ingilizce öğrenmeleri kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Sezgin sözlerin şöyle sürdürdü; "Futbol Okulu’na yaptığınız katkılardan dolayı Bursaspor Yönetim Kurulu olarak sizlere çok teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda çocuklarımıza çok büyük bir iyilik yapıyorsunuz. Bir sporcuya yapılabilecek en güzel şey aynı zamanda iyi birer insan olmalarını sağlamaktır. İletişimde bunların başında geliyor" dedi.

CENKÇİLER: ” ÇOCUKLARIMIZ ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEKLER”

Futbol Okulu Genel Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Futbol Okulumuz adına V.I.P English Academy ailesine çok teşekkür ediyorum. İnşallah faydasını çocuklarımız göreceklerdir. Çocuklarımız Bursa ile birlikte Türkiye'yi temsil edecekler. Çünkü orası Dünya Şampiyonası. Dünya Şampiyonası’nda Türk çocuklarının neler yaptığını neler yapabileceğinin en iyi temsilcisi olacaklardır. Tabi ingilizce öğrenmek oyuncularımıza artı kazandıracaktır. Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu Müdürü adına da sizlere çok teşekkür ediyorum" dedi.

KALİN: “ TÜM METOTLARI UYGULAYACAĞIZ”

V.I.P English Academy Koordinatörü Serpil Kalin ise “Tabi ki bizim içinde çok önemli bir deneyim olacak, karşımda çok zeki, çok disiplinli öğrenciler görüyorum. Aslında bir ingilizce öğretmeni olarak da yapmak istediklerimi bugüne kadar uyguladığım bütün metotları onlarla beraber uyguluyor olacağım. Başarılarımızı da sene sonunda şampiyonaya gitmeden önce bütün velilerimizle paylaşacağız. Disiplinli şekilde dil çalışıldığında lisanın öğrenilebileceğini ve konuşulabileceğini biz bu grupla kamuoyuna göstermiş olacağız” dedi.

24/06/2014 16:00
Etiketler :
  • Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !
  • Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !
  • Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !
  • Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !
  • Şampiyonlar İngilizce Öğreniyor !