TC Kimlik No
Şifre

Şampiyonlar Ödüllendirildi

Liselerarası Futbol Şampiyonası’nda şampiyonluk ipini göğüsleyen ve aynı zamanda pilot okulumuz olan Cem Sultan Lisesi'nin antrenörleri ve futbolcuları ödüllendirildi.

Şampiyonlar Ödüllendirildi

Cem Sultan Lisesi’nde gerçekleştirilen törene Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bilici de katıldı.

Okul Müdürü Mehmet Eren,  Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bilici Türkiye Şampiyonu olan futbolculara altın hediye etti.

ŞEN: “ UZUN BİR ARADAN SONRA KUPAYI BURSA’YA GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”  

Cem Sultan Lisesi aynı zaman U17 takımımızı da çalıştıran tecrübeli antrenörümüz Harun Şen yaptığı açıklamada şunları söyledi;  “ İki seneden beri öğrencilerimle beraber çalışıyoruz. Okul – kulüp işbirliği içerisinde bu dönemi en iyi şekilde yönetmeye çalıştık. Başta Bursaspor Kulübü olmak üzere Okul Müdürümüze, Nusret ve İsmail Hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizlere her türlü imkanı sundular. Tüm oyuncularımı tebrik ediyorum. U17 ve U19 takımlarımızın karışımından bir takım yaptık. Bu birlikteliği bozmadık. Sezon içerisinde zorlu maçlar oynadıktan sonra U17 Bursaspor takımı ile Türkiye Şampiyonu olduğumuz Fenerbahçe maçını oynadıktan sonra ertesi  gün Konya’ya gittik. Biz dezavantajlıydı. Rakipler 5 maç oynarken biz 6 maç oynamıştık. Çocuklarımıza bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonası’nda 1983 yılında bu kupayı Bursa’ya getirmişti. 31 yıl aradan sonra kupayı Bursa’ya getirdiğimiz için çok mutluyuz” dedi.     

13/06/2014 14:00
Etiketler :
  • Şampiyonlar Ödüllendirildi
  • Şampiyonlar Ödüllendirildi
  • Şampiyonlar Ödüllendirildi
  • Şampiyonlar Ödüllendirildi
  • Şampiyonlar Ödüllendirildi