Futbol Okulu

Futbol Okulu Teknik Ekip

Hakan Cenkçiler  <br> <small>Futbol Okulları Koordinatörü</small>
Hakan Cenkçiler
Futbol Okulları Koordinatörü
Hacı Murat Yılmaz  <br> <small>Antrenör</small>
Hacı Murat Yılmaz
Antrenör
Vedat Şeref  <br> <small>Antrenör</small>
Vedat Şeref
Antrenör
Tayfun Karaosmanoğlu  <br> <small>Antrenör</small>
Tayfun Karaosmanoğlu
Antrenör
Serkan Bilir <br> <small>Antrenör</small>
Serkan Bilir
Antrenör
Taha Esenalp <br> <small>Antrenör</small>
Taha Esenalp
Antrenör

     Altıncı yaştan itibaren çocuklarınızı kayıt yaptırabildiğiniz futbol okulumuzun amacı, çocuklarımızın bedensel, zihinsel, psikolojik ve sosyal yönde eğitimler yaparak Bursaspor Kulübü’ne ve toplumumuza faydalı gençler olarak yetişmelerini sağlamaktır. 

     Sporcularımızın fizyolojik özelliklerinin yanında fiziksel yapılarını da geliştirmek için düzenli ve doğru beslenme alışkanlıklarını kazandırarak, bedensel gelişimi sağlayacak, teknik becerilerini taktik zekası ile bütünleştirecektir.

     Çalışmalarını Merinos Stadyumu'nda sürdüren Futbol Okulunun amacı, özgüveni olan, mutlu, seven, heyecanlı, duygularını kontrol edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, dostluk ve barışı önde tutan kişiliği ve sporcu ahlakı ile topluma örnek olacak psikolojisi güçlü oyuncular yetiştirmektir. Grup ile yaşamayı, dayanışmayı fikir ve çözümler üretme, iş bölümünde yardımlaşma duygularını geliştirerek sosyal olmalarını sağlamaktır.

     Süper ligde ve Avrupa'da oynayan bir çok futbolcunun ilk eğitimlerini aldığı futbol okulumuzun genel koordinatörlüğünü Hakan Cenkçiler yapmaktadır. Sporcu velilerimizin rahat ulaşımı ve iletişimini sağlayabilmeleri için Bursa Merinos Stadyumu’nda Futbol Okulumuzun bürosu yer almaktadır. Velililerimiz bu büroda kayıt yaptırma, aidat ödeme, antrenman programlarını ve çocuklarının antrenörleriyle görüşme imkanlarına sahiplerdir.

     Her grup 20 sporcu, 1 antrenörden oluşmaktadır.