Futbol Okulu

Futbol Okulu

BURSA’DA FUTBOL, BURSASPOR FUTBOL OKULLARINDA ÖĞRENİLİR!

Bursaspor Futbol Okulu Bursa'da 13, Türkiye 60 olmak üzere toplam 68 şube ile hizmet vermektedir. Futbol okulumuzun amacı sporcu çocuklarımızın bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal yönde eğitimler yaparak Bursaspor Kulübü’ne ve toplumumuza faydalı gençler yetiştirmektir.

Sporcularımızın fizyolojik özelliklerinin yanında fiziksel yapılarını geliştirmek için düzenli ve doğru beslenme alışkanlıklarını kazandırarak, bedensel gelişimi sağlayacak, teknik becerilerini taktik zekası ile bütünleştirecektir.

Futbol Okullarımızda , özgüveni olan, mutlu, seven, heyecanlı, duygularını kontrol edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, dostluk ve barışı önde tutan kişiliği ve sporcu ahlakı ile topluma örnek olacak psikolojisi güçlü oyuncular yetişmesi hedeflenmektedir. Grup ile yaşamayı, dayanışmayı fikir ve çözümler üretme, iş bölümünde yardımlaşma duygularını geliştirerek sosyal olmalarını sağlamaktır.

Bursaspor Futbol Okullarımızdaki yetenekli sporcuları, Bursaspor bünyesine katarak Bursaspor’un alt yapısını oluşturmak ve Bursaspor’u Türkiye ve Avrupa çapında başarıya taşıyacak sporcular yetiştirmek misyondur...

Sporcu velilerimizin rahat ulaşımı ve iletişimini sağlayabilmeleri için Bursa Merinos Stadyumu’nda Futbol Okulumuzun bürosu yer almaktadır. Velililerimiz bu büroda kayıt yaptırma, aidat ödeme, antrenman programlarını ve çocuklarının antrenörleriyle görüşme imkanlarına sahiplerdir.