TC Kimlik No
Şifre

İdris Sevinç Yeniden Divan Başkanı Seçildi

26/06/2018 20:43

Büyükşehir Belediye Stadyumu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen Divan Başkanlık Kurulu Olağan seçimine 176 üyemiz katılım gösterdi.

İdris Sevinç Yeniden Divan Başkanı Seçildi

Divan Başkanımız İdris Sevinç yaptığı konuşmada; “Tek adaylı bir kongre olduğu bildiği halde buraya katılan tüm genel kurul üyelerime saygılarımı teşekkürlerimi sunuyorum.3 sene önce bizleri göreve getirdiniz. 3 sezon birlikte çalıştığımız bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreç içerisinde bizleri her zaman kamuoyuna sunan medya çalışanı arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri hep hoşgörü ve saygıyla karşılayan siz değerli divan kurulu üyelerimize hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzdeki 3 yıl boyunca birlikte çalışacağımız arkadaşlarımı kürsüye davet ediyorum. Biz de asil üye yedek üye yok hepimiz aynı yoldayız” dedi.

Ekip arkadaşlarını tanıtan İdris Sevinç; “Biz ekip olarak sizlerin huzurundayız. Bizler gösterdiğiniz teveccühe layık olmaya çalışacağız. İnşallah güzel bir 3 sene geçireceğiz. Yeni bir sezona başlıyoruz. Zorlu bir sezon olacak. Yönetim kurulumuza, hocamıza, oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Hepimiz birbirimize sahip çıkıp bütünleşmeliyiz. Tüm kulüpler gibi biz de zorlu bir dönemden geçiyoruz. Yönetim Kurulumuz ve Bursa’nın önde gelen isimleri Bursaspor’a sahip çıkmalı. Herkes taşın altına elini koymalı. Hepimiz bir olmalıyız, hepimiz kenetlenmeliyiz. Bir tane Bursaspor var” dedi.

 

Divan Başkanlık Kurulu’na yeniden başkan seçilen İdris Sevinç’in ekibi şu şekilde oldu;

İdris Sevinç (Başkan)

M. Haluk Sivri

Şükrü Akyollu

İbrahim İtem

Sinan Oral

Yedek Liste

Caner Sungur

Abdullah Erdem

Sevnur Balcı

Alper Öncel

Erdem Aydın

 


Etiketler : ,
  • İdris Sevinç Yeniden Divan Başkanı Seçildi
  • İdris Sevinç Yeniden Divan Başkanı Seçildi
  • İdris Sevinç Yeniden Divan Başkanı Seçildi
  • İdris Sevinç Yeniden Divan Başkanı Seçildi