TC Kimlik No
Şifre

Bursaspor Durmazlar Kahvaltıda Buluştu

25/10/2017 16:30

28 Ekim Cumartesi günü saat 18:00'de Ormanspor'u konuk edecek Potanın Timsahları Kültürpark Ender Çay Bahçesi’nin ev sahipliğini üstlendiği kahvaltıda bir araya geldi.

Bursaspor Durmazlar Kahvaltıda Buluştu

Kültürpark Ender Çay Bahçesi’nin ev sahipliğini üstlendiği kahvaltıya Bursaspor Durmazlar teknik heyeti, basketbolcuları ve basın mensupları katıldı. Başantrenörümüz Şemsettin Baş ve takım kaptanımız Salih Uğraşan kahvaltının ardından açıklamalarda bulundu.

Şemsettin Baş: "Aile havası yakaladık"

Tecrübeli antrenörümüz Şemsettin Baş kahvaltı organizasyonunda bir araya geldikleri Ender Çay Bahçesi sahibi Ender Toprak’a teşekkürlerini sundu.

"Sağolsun dostlarımız Ender Çay Bahçesi'nin sahipleri bizleri burada çok güzel bir şekilde ağırladılar.Basınımız da yanımızdaydı güzel bir organizasyon oldu. Biz takım olarak her Çarşamba buluşup kahvaltı yapıyoruz, çünkü bizim birlikte olmaya birlikte zaman geçirmeye takım olmaya ihtiyacımız var. Takım olgusunun gelişmesi ve kimyanın oturması için en önemli etkenlerden bir tanesi bu.Bir aile havası yakaladık iyi gidiyoruz inşallah bu böyle devam eder.

En son röportajımızda söylediğim gibi bizim en büyük rakibimiz zaman.Sakatlarımız var, ben hiç böyle bir sezon öncesi hazırlık dönemi geçirmedim. Hala iki tanesi devam eden sakatlıklarımız var. Sezona istemediğimiz gibi başladık bunun en büyük nedeni sakatlık ancak çocuklar çok çalışıyor. Önümüzde zorlu maçlar var bir hafta içerisinde üç zorlu maç yapacağız.. Oynayacağımız maçların hepsi birbirinden zorlu. Söylediğim gibi bu ligte herkes herkesi yenebilir. Her maçı ciddiye almalıyız, sakat arkadaşlarımız döndüğünde çok daha iyi olacağız"

Salih Uğraşan "Takım olarak aile olma yolunda ilerliyoruz"

Tecrübeli Kaptanımız Salih Uğraşan ise yaptığı açıklamadaaile olma yolunda ilerlediklerini aktardı.

"Her sene burada mutlaka toplanıyoruz, bu bizler için güzel bir etkinlik oluyor. Takım olarak aile olma yolunda ilerliyoruz.Zaten yeni transferlerimizin hepsi uyumlu insanlar, bu süreç kolay oldu. Sakatlıklardan dolayı sezon başında istemediğiz sonuçlar aldık. Ama şimdi güçlendik daha iyi durumdayız. Ve zaten daha iyi durumda olmamız lazım zorlu maçlar bizleri bekliyor"

Bursaspor Durmazlar Türkiye Basketbol Ligi'nin 5. Haftası'nda 28 Ekim Cumartesi günü saat 18:00'de Ankara temsilcisi Ormanspor'u konuk edecek.

 

 


Etiketler : Basketbol,
  • Bursaspor Durmazlar Kahvaltıda Buluştu
  • Bursaspor Durmazlar Kahvaltıda Buluştu
  • Bursaspor Durmazlar Kahvaltıda Buluştu