TC Kimlik No
Şifre

Maçın Ardından

23/03/2016 16:44

Kadınlar Voleybol 3. Ligi’nde 24’te 24 yaparak namağlup şampiyon olan Bursaspor’umuzda maçın ardından Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, voleybolcularımız Sedef Sazlıdere ve Şiirsel Merve Altın duygularını paylaştı.

Maçın Ardından

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, şampiyonluğun ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çok mutluyuz 24’te 24 yaparak ve sadece 3 set vererek 2. Lig’e çıktık. Asıl görevimiz şimdi başlıyor. 2. Lig’de daha iddialı takım kurarak 1. Lig’e adımızı yazdırmak istiyoruz. Sporcularımızı ve her zaman yanımızda olan taraftarımızı canı gönülden tebrik ediyordum. Amatör şubelerde benden önce görev yapan Halil Özyürek Bey’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Güzel kurulan bir sistem vardı ve aynı güzellikte devam ediyor.”

Voleybolcularımızdan Sedef Sazlıdere, “Çok mutluyuz 24’te 24 yaptık. Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah 2. Lig’de de en güzel şekilde kulübümüzü temsil edeceğiz” diye konuştu.

Şiirsel Merve Altın ise, “Çok mutluyum. Hedefimiz namağlup şampiyon olmaktı ve hedefimize ulaştık, başardık. Bu şampiyonluğu tüm Bursaspor camiasına armağan ediyoruz. Yıllardır beklenen bu başarıyı elde ettiğimiz için çok mutluyum. Herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.