TC Kimlik No
Şifre

Helin Gültekin, Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında!

28/01/2015 13:50

Kulübümüzün kayak sporcusu Helin Gültekin 4-14 Şubat 2015 tarihleri arasında İspanya’nın Granada kentinde gerçekleştirilecek olan Dünya Üniversiteler Kış Oyunları’nda ülkemizi temsil edecek.

Helin Gültekin, Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında!

Sporcumuz Helin Gültekin, Başkanımız Recep Bölükbaşı ile Özlüce Tesisleri’mizde bir araya geldi.

Başkan Bölükbaşı: “ Başarılarla gurur duyuyoruz”

Başkanımız Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada çeşitli branşlarda gelen başarılardan gururlandığını belirterek; “Kulübümüzün başarılarının artarak devam etmesini arzu ediyoruz. Göreve gelirken  Bursaspor’un şu andaki amatör branşlarla ve profesyonel futbol takımıyla daha güzel yerde olması gerektiğini söylemiştik. Yavaş yavaş o hedefe doğru gidiyoruz. Biliyorsunuz basketbolda, voleybolda şuanda futbol A takımımız ve altyapımızda gerçekten Bursa’yı ve Bursaspor’u gururlandıracak dereceler alıyoruz. Kayak takımımızda arkadaşımız Helin, Bursaspor’umuzu en iyi şekilde temsil ediyor. İnşallah yeni başarılarda gelecek.  Ben başkan olarak gururlanıyorum, onurlanıyorum. İnşallah Bursa’yı hem Türkiye hem de Avrupa gündemine taşıyacağız.  Ben hem sporcumuz Helin Gültekin’e, hem de hocamız Selahattin Alptekin’e çok teşekkür ediyorum” dedi.   

Helin: “Çok heyecanlıyım”

Sporcumuz Helin Gültekin ise Universiad oyunlarında yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu belirterek, “Üniversiteler arası bir olimpiyat olacak. Bursaspor beni desteklediği için çok mutluyum. Sağolsun Selahattin Hocam beni  Bursaspor’a dahil etti. Öncelikle Universiad’da bir derece almak istiyorum, sonrasın da ise olimpiyatlara katılmak istiyorum “dedi.  

Alptekin: “Gururluyuz”

Kayak antrenörlerimizden Selahattin Alptekin ise “40 yıla yakındır kayak sporunun içerisindeyim, 10 yıldır Bursaspor Kulübü’nde çalışıyorum. Takımlarımızın içerisinde en büyük başarı şu anda kayakta, bunun haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. 


Etiketler :
  • Helin Gültekin, Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında!
  • Helin Gültekin, Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında!
  • Helin Gültekin, Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında!
  • Helin Gültekin, Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında!