TC Kimlik No
Şifre

Kayak Okulu Kayıtları Başladı

22/12/2014 11:33

Bursaspor Kayak Okulumuz, Uludağ’da eğitimlerine devam ediyor. Bu sezon Alp Disiplini Kayak eğitimi verecek okulumuz okulların tatile girmesi ile birlikte 7-14 yaş arasındaki öğrencilerimize sömestre de 3 dönem eğitim programı hazırladı.

Kayak Okulu Kayıtları Başladı

Okulumuz sayesinde öğrencilerimize profesyonel kayak antrenörleri eşliğinde hem kış sporları eğitimi verilecek, hem de Bursa ve Bursaspor kimliği hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bu sezonun en uygun Kayak Okulu paketini hazırlayan  Kayak Okulumuz, 7-14 yaş grubunda olan gençlere hizmet verecek.

Kayak Okulu'nda eğitimler, Uludağ' ın en büyük ve eğitime uygun pistlerinin yer aldığı 1.gelişim bölgesinde yapılacaktır.

Kampta kayak eğitimi veren tüm eğitmenler Türkiye Kayak Federasyonu lisansına sahiptir. Kayak Okulu sorumlularımız kamp süresince Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kayak Eğitim Merkezi'nde  öğrenciler ile birlikte olacaktır.

Kayak Okulu'nda öğrencileri yoğun bir program beklemektedir. Sabah ve öğleden sonra günde toplam 4 saat yapılacak eğitimlerde, öğrenciler kayak sporunu en ince detaylarıyla birlikte uygulamalı olarak öğreneceklerdir. Kayak Okulumuzda sömestre döneminde 3 ayrı dönem uygulanacaktır. Bir dönem 5 gün 5 gece sürecek ve 16 saat eğitim verilecektir. Kampa katılan tüm öğrenciler temel eğitimlerinin sonunda kayak okulu eğitim sertifikalarını alacaklardır.

Kayak Okulumuz konaklamasını Uludağ 1. gelişim bölgesinde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kayak Eğitim Merkezi'nde yapılacaktır. Odalar katılımcıların rahat edebilmesi için önceden kamp düzenine göre hazırlanmış ve kamp ruhuna uygun hale getirilmiştir.  Öğrenciler yemeklerden sabah, öğle ve akşam  faydalanacaklardır.

Eğitim süresince yetenekleri ile dikkat çeken öğrenciler, Bursaspor Kayak Takımı’na lisanslı sporcu olma imkanına sahip olacaklar.

 

DETAYLI BİLGİLENDİRME İÇİN TIKLAYINIZ