TC Kimlik No
Şifre

Spor Toto 3.Lig: Dört Eylül Bld. 2-0 Yeşil Bursa A.Ş.

02/11/2014 15:36

Spor Toto 3.Lig 2.Grup 10.hafta müsabakasında Pilot takımımız Yeşil Bursa A.Ş., Sivas Dört Eylül Belediyespor’a konuk oldu.

Spor Toto 3.Lig: Dört Eylül Bld. 2-0 Yeşil Bursa A.Ş.

Hafta içinde Teknik Direktörlük görevine getirilen Turhan Şen ile ilk maçına çıkan Pilot takımımız Yeşil Bursa A.Ş. ligde 9.hafta sonunda 17 puan ile 3.sırada bulunan Sivas Dört Eylül Belediyespor’un konuğu oldu.

Karşılaşmanın ilk yarısında ev sahibi ekip 34.dakikada Mustafa Cevret ve 45.dakikada Seyid Ahmet Han ile bulduğu goller ile soyunma odasına 2-0 üstünlük ile girdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında her iki takımda skoru değiştirecek golü bulamadı ve mücadele ev sahibi ekibin 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Pilot takımımız bu sonuçla 10.hafta sonunda 9 puanda kaldı. 

 

MAÇMETRE

STAT: Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi

HAKEMLER: Bilal Emektar, Yrd: Mustafa Aldemir, Erhan Yalta

DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR: Serkan Demirol, Semih Kahraman, Ali Aydın, Yakup Yiğit, Nuri Melih Mursal, Ozan Kılıçoğlu (Dk.82 Batuhan), Hakan Doğru, Seyid Ahmet Han, Mustafa Cevret, Haydar Çekirdek (Dk.58 Ziya), Sami İzcican (Dk.73 Ömer)

Yedekler: Murat Kalkan, Ömer Gürcuoğlu, Kaan Kılcı, Batuhan Karkınay, Ziya İnday, Tufan Sevim, Ömer Emir

YEŞİL BURSA A.Ş. : Taylan Arman, Koray Öztürk, Kadir Turhan, Selcan Pekkanlı, Mustafa Murat Uslu, Bilal Şeflek(Dk.57 Çağrı), Mustafa Acun, Ercan Göç, Mert Ilıman (Dk.46 Burak Aydın), Yavuz Ayazoğlu, Metehan Bayrakçı (Dk.84 Barış)

Yedekler: İbrahim Günhan, Mert Tekin,  Çağrı Gülcü, Barış Sinan Üstün, Cengizhan Öztaşı, Tugay Meşekoparan

SARI KART: Semih, Hakan  ( Dört Eylül Bld) Koray (Yeşil Bursa A.Ş.)

GOLLER: Dk. 34 Mustafa Cevret, Dk.45 Seyid Ahmet Han ( Dört Eylül Belediyespor)